Foto: Instagram
#Móda

VIDEO: Títo mladí Slováci vám svojím štýlom vyrazia dych!

16.5. 2017 4:30 Módu si začali riešiť po svojom a urobili dobre. Originalita im priniesla úspech, tisíce followerov a v mladom veku zárobky a slávu, o ktorých môžu mnohé hviezdy iba snívať. Viac vo videách v článku!

DALYB & ZAYO

Kto by nepoznal raperskú dvojicu z Košíc? Zdá sa, že priniesli na Slovensko úplne nový rozmer umenia, ktorý sa dá charakterizovať stručne dvomi slovami: móda a rap! Lídri zo skupiny HahaCrew nás učia, ako módu cítiť, nebáť sa kúpiť si to, čo sa páči iba vám, aj keď o tom nepíšu všetky módne magazíny sveta. Obleč si to čo sa ti páči, neboj sa farieb a vedz, že ak sa živíš showbiznisom, tvoja práca začína už v sekundu, ako odchádzaš z bytu.

Vypočujte si rozhovor s Dalybom a Zayom!

MARKÉTA LIDAY

Mladá Slovenka študuje v Londýne módu a o tom, že jej naozaj rozumie, nás denne presviedča na svojom instagrame. Fantastický "lenivý" štýl učí mladú generáciu žien, ako nakupovať kúsky pohodlné, a predsa mega vkusné. Perfektne pracuje s mejkapom a doplnkami, a preto nemohla chýbať na našom exkluzívnom fotení. PS: Markétka za chvíľu zverejní svoj módny web a my sa ho nevieme dočkať! 

Spoznajte mladú talentovanú študentka vo videu!

INKWALL

My v Eve sa strašne tešíme,  že mladá generácia je stále plná talentu a inteligencie, dôkazom je aj Inkwall, mladý fenomenálny DJ, ktorý robí hudbu od svojich šiestich rokov. Pustite si umelcov soundcloud a sami uvidíte, že sa nebojí žánrovej rôznorodosti – ani v hudbe, ani v móde.

Ešte nepoznáte Inkwalla? Pustite si toto video.

RONIE & LARIS DIAM

Mladé spevácke divy by sme najradšej chceli vidieť spievať spolu, lebo sa fantasticky dopĺňajú hlasom aj štýlom. Mladé talenty pozná najmä instagramový svet, ale takisto každý, kto sa vyzná v hudobnej brandži. Prečo? Lebo spievajú fakt dobre a keď sa človek započúva do ich speváckeho prejavu, má trochu problém uveriť, že nejde o hlasy z Hollywoodu, ale nášho krásne Slovenska. a tak ostáva právom hrdý.

A táto úžasná mladá kráska je speváčka Ronie.

TTAPPLE

Kto by nepoznal a nemiloval blogerku Ttapple? Parádna baba dokázala, že má srdce na pravom mieste, keď doletela z Milána do Bratislavy len kvôli nám. Unavená cestovala z fotenia okamžite naspäť a ani raz sa neposťažovala. „Šmekáme“ pred ňou klobúk, lebo sa jedná o mladučkú krásnu Slovenku, ktorá nám robí dokonalú reklamu v zahraničí, zachraňuje zvieratá, recykluje módu a učí mladú generáciu nerozhadzovať peniaze bez rozmyslu.

Terezka nám Slovákom robí skvelú reklamu aj v zahraničí.

MAIKY

Známy celebritný kaderník je tak neskutočne nad vecou, že ho nemôžete nemilovať. Z instagramu si veľkú hlavu nerobí a sleduje skôr alternatívne profily, ktoré sú menej známe, ale o to originálnejšie. Viac vám povie vo svojom videu.

Krásny na Instagrame, krásny aj v skutočnosti, pozrite si Maikiho rozhovor pre EVU.

DEAILY, ROZHOVORY A EXKLUZÍVNE FOTKY FOTENÉ ANČOU KOVAČIČ NÁJDETE V NOVEJ EVE.

Zdroj: Katarína Mikulová

Video