MÓDNA POLÍCIA z Krištáľového krídla: Ďurianová ŽIARILA a Hurajová s ODVÁŽNYM výstrihom!

5.3. 13:51 Krištáľové krídlo je každoročne udeľované ocenenie osobnostiam na Slovensku, ktoré dosiahli vo svojom obore nejaký úspech. Pozrite sa, ako sa hostia vyparádili na slávnostný 26. ročník, ktorý sa konal v Novej budove Slovenského národného divadla v Bratislave, informuje denník Plus JEDEN DEŇ.

Príchod hostí na 26. ročník Krištáľového krídla v novej budove SND. Na snímke herečka Judit Bárdos Pecháček.
Príchod hostí na 26. ročník Krištáľového krídla v novej budove SND. Na snímke herečka Judit Bárdos Pecháček.
Zdroj: JÚLIUS DUBRAVAY

Sošky Krištáľové krídlo za rok 2022 sú rozdané. Spoločnosť laureátov prestížneho ocenenia sa rozrástla o 11 mien úspešných Slovákov, ktorí dosiahli vo svojom odbore výnimočné výsledky. Ďalší dvaja laureáti vstúpili do spoločnosti držiteľov Mimoriadnej ceny. Prítomné dámy sa na slávnostnú udalosť patrične nahodili a bolo sa na čo pozerať. Moderátorka Marianna Ďurianová doslova žiarila v krásnej obtiahnutej róbe a Lucia Hurajová zas vyrazila dych nielen perfektnou postavou, ale aj odvážnym výstrihom.

MÓDNU POLÍCIU SI POZRITE V GALÉRII TU!

Po skončení priameho prenosu výkonná riaditeľka Krištáľového krídla Katarína Srkala zhodnotila 26. ročník takto: „Som rada, že sa nám podarilo naplniť hlavnú ideu Krištáľového krídla – verejnosti sme predstavili skutočnú elitu národa, ďalšie osobnosti, ktoré si za svoje úspechy, častokrát presahujúce hranice našej krajiny, zaslúžia pozornosť i poďakovanie. A dúfam, že Slovákom sme tým opäť dopriali dôvod na hrdosť, pretože sa máme stále čím chváliť. Mojím veľkým osobným želaním zároveň je, aby sme dokázali osloviť stále viac mladých ľudí, pretože Krištáľové krídlo im ponúka veľa vzorov ako sa dá kráčať za úspechom.“ MÓDNU POLÍCIU SI POZRITE V GALÉRII TU!

Video