#Móda

Milé drobnosti robia náš život krajší, najmä tie od Chanel: Jednu si môžete VYDRAŽIŤ!

#Móda

Milé drobnosti robia náš život krajší, najmä tie od Chanel: Jednu si môžete VYDRAŽIŤ!

14.5. 9:36 Značka Chanel už vyše sto rokov určuje trendy a nadčasový dizajn jej produktov ich predurčuje k tomu, že budú „in“ aj o ďalších sto rokov. Preto sa do nich oplatí investovať.

Toto rozkošné puzdro na karty značky Chanel môže byť teraz vaše
Zdroj: Chanel

Je jedno, či ide o luxusnú večernú róbu, ľahučký kostým z buklé tvídu, hodvábnu blúzku, kabelku, opulentnú bižutériu alebo okuliare, každý jeden výrobok značky Chanel nesie DNA nadčasového štýlu, navždy spojeného s útlou ženou, ktorá revolučným spôsobom zmenila módu 20. storočia. Talentovaná vizionárka módy Coco Chanel začala svoju kariéru módnej návrhárky s klobúkmi a keď sa vrhla aj do navrhovania šiat, nikdy nezabúdala na doplnky a bižutériu. Veľmi dobre vedela, že práve doplnky a šperky sú alfou a omegou jej jednoduchého elegantného štýlu a že pre ženy majú veľký význam. Nielen z estetického hľadiska, ale aj z ekonomického. Veď taká brošňa alebo náhrdelník dokáže aj z najobyčajnejšieho pulóvra vyčaril „luxusný“. A presne o to jej išlo.

Bižutéria značky Chanel z letnej ready-to-wear kolekcie 2022
Zdroj: Guillaume Sanner

Pôvodnú filozofiu Coco si značka udržala dodnes vďaka jej nástupcovi Karlovi Lagerfeldovi a v súčasnosti vďaka Virginii Viard. Doplnky sú neodmysliteľnou súčasťou štýlu Chanel a majú nadčasové kvality. Preto sa oplatí investovať aj do drobnosti od tejto značky. Napríklad do rozkošného zlatého koženého puzdra na karty, ktoré sa práve draží v našom Eva Charity Bazáre. Má klasické diagonálne štepovanie a zdobí ho logo Chanel zdobené perličkami. Spomedzi vzácnych kúskov, ktoré sa v našom Eva Charity Bazáre dražia, patrí tento malý zlatý poklad k najvzácnejším. Tak neváhajte. Aj malé puzdro na karty od značky Chanel dokáže zmeniť bežný deň na výnimočný. V galérii nájdete doplnky značky Chanel z letnej ready-to-wear kolekcie na leto 2022.

Kabelka a opasok z letnej ready-to-wear kolekcie značky Chanel
Zdroj: Guillaume Sanner
Kabelka z letnej ready-to-wear kolekcie značky Chanel
Zdroj: Chanel
Bižutéria z letnej ready-to-wear kolekcie značky Chanel
Zdroj: Chanel
Kabelka z letnej kolekcie značky Chanel
Zdroj: Chanel
Kabelka z letnej kolekcie značky Chanel
Zdroj: Chanel
Opasok z letnej kolekcie značky Chanel
Zdroj: Chanel
Náramok z letnej kolekcie značky Chanel
Zdroj: Chanel
Náhrdelník z letnej kolekcie značky Chanel
Zdroj: Chanel

 

 

 

autor:  Zuzana Šujanová