Foto: Pinterest
#Móda

Legendárna kabelka Alma LOUIS VUITTON môže byť vaša už o niekoľko dní!

31.5. 22:47 Nadčasový módny doplnok a zhmotnenie luxusu v jednom. To je kabelka Alma Louis Vuitton. Vďaka čistému a elegantnému dizajnu predstavuje kabelku na celý život.

Investícia do luxusnej kabelky sa oplatí. Hodnota značky Louis Vuitton každý rok stúpa a na cene stúpajú aj výrobky s legendárnym logom LV. Nenájdete celebritu, ktorá by nevlastnila aspoň jeden produkt s klasickým monogramom. Ani sa nečudujeme, keďže Loius Vuitton sa stal najhodnotnejšou luxusnou značkou na svete.

V roku 1854 založil Louis Vuitton rovnomennú značku zameranú na výrobu kvalitných cestovných kufrov. Dnes sa francúzsky módny dom teší obrovskej prestíži a stal sa obľúbeným najmä vďaka luxusným kabelkám a neprekonateľnému vzoru monogram. Spoločným znakom kabeliek a doplnkov je klasika a elegancia. Od roku 1987 je Louis Vuitton súčasťou francúzskeho koncernu LVMH (Louis Vuitton, Hennessy, Moët), ktorý sa zaoberá luxusnými značkami rôzneho druhu.

Kabelka Loius Vuitton Alma je módny kúsok, ktorý poteší srdce každej ženy!
Zdroj: Ľuboš Kotlár/evacharitybazaar.sk

Na každý deň

Kabelka Alma Louis Vuitton je perfektný doplnok každej ženy, do ktorého s ľahkosťou zmestíte všetky potrebné drobnosti ako mobilný telefón, make-up či kľúče. Je elegantná a zároveň ženská, dobre drží tvar a vždy je poruke. Táto všestranná kabelka môže byť vaša! Nádherný model si môžete vydražiť na www.evacharitybazaar.sk.

autor:  Nina Nová