#Móda
Julia Roberts
Foto: Shutterstock

Julia sfúkla konkurenciu! Takto to outfitom natrela mladým herečkám: Prekoná niekto TENTO look?

6.2. 19:30 Minuloročné odovzdávanie Oscarov sa prvýkrát po 30 rokoch zaobišlo bez moderátora. To, čo určite nechýbalo, boli nádherné róby slávnych herečiek. Pripomeňme si, ako to na najprestížnejšej akcii roka vyzeralo minulý rok!

 

Najlepším filmom sa vlani stala snímka Zelená kniha, zlatú sošku za réžiu si odniesol Alfonso Cuarón za svoju čiernobielu drámu Roma. Najlepšími hercami v hlavnej úlohe sa stali Rami Malek (Bohemian Rhapsody) a Olivia Colman (Favoritka). Za najlepší cudzojazyčný film zvolila porota mexickú snímku Roma. Svojho prvého Oscara získala speváčka Lady Gaga v kategórii pôvodná pieseň. Víťazná skladba Shallow zaznela vo filme Zrodila sa hviezda, v ktorom si zahrala hlavnú úlohu a bola zároveň nominovaná i v tejto kategórii.

Najviac zlatých sošiek - štyri - získal film Bohemian Rhapsody o živote frontmana skupiny Queen Freddieho Mercuryho. Film zvíťazil v troch  kategóriách (strih, strih zvuku a mixáž zvuku), ako aj v kategórii herec v hlavnej úlohe (Rami Malek). Zvyšní členovia skupiny Queen odohrali na úvod večera dve skladby z jej repertoáru - We Will Rock You a We Are the Champions.

Julia sfúkla konkurenciu! Takto to outfitom natrela mladým herečkám: Prekoná niekto TENTO look?
Zdroj: TASR

Celebrity sa už tradične predviedli v nádherných róbach, našou favoritkou bola jednoznačne Julia Roberts v ružových šatách od Elie Saab. Skôr, ako budeme spoločne sledovať tohtoročné outfity, (OSCARS 2020 štartuje už 9.2.) pripomeňme si minuloročné looky svetových hviezd z oscarovej noci!

Renee Zellweger
Zdroj: TASR

Renee Zellweger
Renee je klasička. Jednoduché modely, v ktorých sa prezentuje na prestížnych akciách, zdobia iba jednoduché detialy, v tomto prípade rukávy a zaujímavý výstrih.

Zdroj: Redakcia Eva
autor:  Romana Kalická
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra