Andrea Verešová
Foto: instagram / @andreaveresovaofficial
#Móda

HOT trend: Na Verešovej vyzerá... Páni, to je kombinácia! FOTO

Andrea Verešová
Foto: instagram / @andreaveresovaofficial
#Móda

HOT trend: Na Verešovej vyzerá... Páni, to je kombinácia! FOTO

14.5. 10:56 Existuje kúsok, v ktorom budete vyzerať elegantne, sexi a zároveň sa cítiť pohodlne. Andrea Verešová vám ukáže, ako na to.

Potrebujete overal! Univerzálny kúsok, vďaka ktorému budete za každých okolností neprehliadnuteľná. Hodí sa k nemu listová kabelka, štýlový shopper či dokonca batoh (v Eva Charity Bazaar budeme dražiť originálny mini ruksak od Louis Vuitton, pozrite sa SEM).

Anketa
Máte v šatníku aspoň jeden overal?
  • 60%
  • 40%

Podobne sú na tom tenisky, elegantné lodičky, tie odvážnejšie pridajú kanady. Nebojte sa experimentovať ani so strihmi. S jednoduchým modelom nič nepokazíte, no rovnako IN budete aj v overale s volánmi, záleží iba na tom, na čo sa aktuálne cítite. Andrea Verešová skombinovala pohodlný overal s čižmičkami a chutnou crossbody kabelkou - vyzerala výborne! Pozrite si FOTKY.

"Milujem pohodlné overaly a som veľmi rada, že sú opäť v móde. Viem, že by ste ma radšej videli v niečom “sexy”, ale mne je blízka aj takáto pohodlná a praktická móda, ktorá sa mi nikdy nezunuje," píše na Instagrame Andrea. 

Dôvodov, prečo by aspoň jeden takýto kúsok nemal chýbať aj vo vašom, je ix. Veľmi obľúbené sú elegantné modely na špeciálne príležitosti, ale aj denimové kúsky, ktoré vyzerajú v kombinácii s vysokými sandálami neskutočne dobre! GALÉRIA.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra