×
Foto: Zuzana Čaputová
#Móda

FOTO Zuzana Čaputová sa opäť blysla: V takýchto zaujímavých šatách ste ju ešte nevideli!

17.10. 2021 16:59 Prezidentka Zuzana Čaputová sa zúčastnila sobotňajšieho odovzdávania ocenení ESET Science Award. Vedcom poďakovala za ich prácu a ospravedlnila sa im za útoky, ktorým čelia. Navyše sa blysla krásnym outfitom! Veď posúďte sami.

​"Za vedeckou prácou sú vždy konkrétni ľudia – vedkyne a vedci, ktorí nám dali vakcíny, umožnili pochopiť, ako sa čo najúčinnejšie chrániť, ale pomáhali aj zvládnuť naše strachy, prekonať obavy, či prísť s novými riešeniami nielen v oblasti medicíny, digitalizácie a zelených technológií, ale aj v mnohých ďalších oblastiach základného či aplikovaného výskumu," povedala prezidentka, ktorá prišla na odovzdávanie cien spolu s partnerom Jurajom Rizmanom.

 

"Čím menšia znalosť v danej oblasti, o to väčšia odvaha ku kritike. Sme posadnutí potrebou mať názor, a to aj vtedy, ak mu nepredchádza poznanie," skonštatovala hlava štátu, ktorá zvolila na podujatie veľmi zaujímavé šaty. Pozrite si ich v našej galérii TU  a zahlasujte v našej ankete, či sa vám páčia!

Video