Foto: F0T0:Peter Stas
#Móda

Finalistky Miss Slovensko nakrúcali televízne spoty: EXKLUZÍVNE fotografie!

Foto: F0T0:Peter Stas
#Móda

Finalistky Miss Slovensko nakrúcali televízne spoty: EXKLUZÍVNE fotografie!

28.5. 9:20 Máme prvé fotografie z backstage!

Neprezradíme všetko, ale aspoň niečo. Krásne finalistky súťaže Miss Slovensko 2021 nakrúcali  pred pár dňami televízne spoty k hlasovaniu o titul EVA Miss Sympatia 2021. A hoci je výsledok zatiaľ zahalený rúškom tajomstva, máme aspoň pár fotografií z backstage. Bude to hriešne dobré!

FOTKY UVIDÍTE TU

,,Televízne spoty k hlasovaniu a napokon aj Fashion editorial do magazínu EVA by mali vyznieť veľmi elegantne a chick. Žiadne veľké vlny vo vlasoch, ani ružové stylingy. Môj štýl každý dobre pozná. Je o minimalizme, ktorý nechá vyniknúť krásu ženy,” hovorí riaditeľ súťaže Michael Kováčik.

Finalistky sa počas nakrúcania i fotenia editoriálu s Lukášom Kimličkom opäť lepšie spoznali a dokonca jedna z nich oslávila aj svoje 18. narodeniny. ,,Dostala som krásne ruže od nášho tímu a Michaela Kováčika. Celé nakrúcanie v deň mojich narodením bol vlastne pre mňa jeden veľký darček a zážitok. Myslím, že na svoju osemnástku určite nikdy nezabudnem,” povedala Soňa Matiová, ktorá je vôbec najmladšou finalistkou 26.ročníka Miss Slovensko. A čo dostala od svojich kolegýň zo súťaže? ,,Pomarančový džús, ktorý milujem. Vedeli, že mi tým urobia radosť,” dodala s úsmevom.

Okrem nakrúcania a fotenia editoriálu, absolvovali finalistky aj workshop na tému „Ako  byť úspešnou influencerkou na sociálnych sieťach“ . ktorý pod patronátom sektu Hubert viedla úspešná influencerka @fashionspy Mirka Dobiš. A s hlasovaním o titul EVA Miss Sympatia bola spojená aj ďalšia aktivita finalistiek -zoznámenia sa s aktivitami Ligy za duševné zdravie, ktorej tento rok poputuje výťažok z diváckeho hlasovania. POZRITE SI GALÉRIU