Furla Metropolis large
Foto: Evelyn/instagram
#Móda

Evelyn, veď väčšia kabelka asi ani neexistuje na svete! Čo v nej nosíš??

Furla Metropolis large
Foto: Evelyn/instagram
#Móda

Evelyn, veď väčšia kabelka asi ani neexistuje na svete! Čo v nej nosíš??

23.5. 10:00 Tomuto hovoríme XXL kabelka. Kým Evelyn nám nádherne zoštíhlela, jej kabelka má úctyhodné rozmery. Ach, milujeme veľké tašky!!

Hneď ako sme ju uvideli, padli sme na zadok. Toto je KABELKA!! Pani Kabelka. Pretože áno, Evelyn chápe, že do kabely sa musí zmestiť celý svet, všetky drobnosti, zbytočnosti, ktoré nie sú zbytočné, prosto VŠETKO. A tak vytasila najväčší tromf zo svojej kabelkovej výbavy: Furla Metropolis Large Satchel. 

Značku Furla v EVE milujeme dlhé roky, pretože je to krásna koža a veľmi kvalitné spracovanie. Model Metropolis od Furly je ikonický, ale takúto veľkosť sme ešte ani nevideli! Takže pozor:  špičková hovädzia useň. Made in Italy.  Výška 29cm. Šírka 45cm. Hĺbka 19cm. Remienok  50cm. Rúčky 6cm. Do kabelky sa zbalíte aj na krátky výlet, a jej farba je - aaaaaaach - úplne Evelynovská, vibrujúca fuchsiová, energická, pozitívna, radostná.  A jej cena? 635 euro.

Ibažeby nie, ibaže by ste mali kamošky zvané časopis EVA, ktoré vám gigantickú Furlu ponúkajú v Eva Charity Bazaar od 1 eura:-) Kabelku našej ambasádorky Evelyn budeme dražiť presne 7 dní a s láskou ju venujeme tej, ktorá zaplatí najviac, pretože chceme pomôcť týraným ženám. Ďakujeme, že prihodíte.

Hriešne dobrá aukcia luxusnej módy.
Zdroj: eva charity bazaar

Video

Diskusia
#evahriesnedobra