×
Foto: TV Markíza
#Móda

EVELYN v chic MINI čiernych šatách: Wau, vyzerá ÚŽASNE!

4.12. 2021 9:19 Moderátorka a komička Evelyn prekvapila svojich fanúšikov, keď si obliekla mini čierne šaty. Výsledok však stojí za to!

Eva Kramerová alias Evelyn je stand-up komička a príležitostná herečka a moderátorka. Je to kráľovná nadhľadu, pozitívneho myslenia a úžasne úprimná duša. Na svojom instagrame už má cez 229 tisíc fanúšikov a majú veru na čo pozerať!

Evelyn je na svojich príspevkoch plná optimizmu, dobrej nálady a srší humorom. Nebojí sa aj pridať fotografie, ktoré ukazujú realitu takú aká naozaj je. Nedávno však svojich fanúšikov poriadne odrovnala!

Sympatická komička a moderátorka reality šou Farma ukázala, že aj ona vie byť poriadne hot. Na svom Instagram zverejnila snímku na ktorej má mini čierne šaty. "Som v štádiu že namiesto toho aby som stále niekomu niečo dokazovala si strážim svoju energiu a môj Inner peace a hovorim si, že áno, som enough. Namiesto žúrky chcem kvalitný spánok a ráno vstať na meditku a cvicenie! Asi je to tým že nezabudam na seba ale prvá otázka je “čo ja? “ že sa konečne trosku viac počúvam … myslela som že sa k tomu nikdy nedopracujem… zatiaľ si ale užívam tieto krátke, nové a príjemné chvíle. Prosím povedzte mi že v tom nie som sam," napísala moderátorka k záberu na ktorom jej to nesmierne pristane! NÁJDETE HO V NAŠEJ GALÉRII TU. V galérii nájdete aj Evelyninu fotku bez makeupu!

Prečítajte si aj:

 

Video