Triola
Foto: Triola
#Móda

EVA MÓDA: Veľký plavkový manuál (GALÉRIA)

Triola
Foto: Triola
#Móda

EVA MÓDA: Veľký plavkový manuál (GALÉRIA)

23.6. 6:00 Máte plnoštíhlu, plochú alebo nesúmernú postavu? Pomôžeme vám vybrať plavky, ktoré efektne zvýraznia prednosti a potlačia kritické miesta vašej postavy.

F & F
F & F
Zdroj: F & F

Ako si vybrať správne plavky? Postavte sa pred zrkadlo v spodnom prádle a nekompromisne zhodnoťte prednosti a chybičky svojej postavy. A žiadnu paniku. Dobre zvolené plavky dokážu aj drobné chybičky zmeniť na klady a tie väčšie elegantne vyretušovať.  V zásade platí – čím plnšia postava, tým uzavretejší strih plaviek treba zvoliť a naopak. S farbami je to jednoduché. Plnším tvarom lichotia tie tmavšie, lebo opticky zmenšujú. Pre každý typ postavy máme pár tipov, ktoré vám pomôžu pri hľadaní správnych plaviek.

Plnoštíhla a súmerná postava

Triola
Triola
Zdroj: Triola

Ak máte plnoštíhlu, rovnomerne rozloženú postavu, najlepšie budete vyzerať v celých plavkách. Pričom platí, čím viac tukových vankúšikov, tým menej členený strih. Každý zbytočný ozdobný otvor na plavkách je vašim nepriateľom.

Calzedonia
Calzedonia
Zdroj: Calzedonia

Spevnená vystužená podprsenka je nutnosťou a nižšie vykrojené nohavičky sú skvelým pomocníkom.

Etam
Etam
Zdroj: Etam

Plavky s dvojitou sťahujúcou vrstvou látky dokážu pekne formovať tvary tela. Opticky zoštíhľuje a predlžuje hlbší véčkový výstrih.

Triola
Triola
Zdroj: Triola

Tmavé farebné panely v bočných partiách zoštíhľujú. Zo vzorov sú vhodné skôr drobné a rozptýlené v decentných farbách.

Triola
Triola
Zdroj: Triola

Ak pásiky, tak  zvislé alebo diagonálne, nie príliš široké ani kontrastné. Veľké geometrické vzory, kára, vodorovné pásiky a žiarivé farby sú absolútne tabu.

Triola
Triola
Zdroj: Triola

Ak máte zopár kíl naviac, no pekne tvarovaný štíhly driek, môžete si pokojne dopriať aj dvojdielne plavky, pričom pre vzory a farby platí to isté ako pri celých.

autor:  Zuzana Šujanová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra