Foto: eva
#Móda

EVA CHARITY BAZAAR: Vieme, v čom nosí GIGI HADID svoje poklady!

22.5. 2021 7:03 Nie je to len tak hocijaká kabelka. 24 hodín denne slúži ako verný psík.

Gigi Hadid, Jessica Alba, Rossie Huntington-Whiteley. Viete, čo tieto tri superkočky spája? Predsa rovnaký životný štýl. Každá z nich je matkou, modelkou, podnikateľkou a známou osobnosťou, ktorá musí dbať o svoj imidž. Jedna vecička im doslova počarovala - kabelka Yves Saint Laurent s ideálnou veľkosťou!

Červená koža, dokonalé logo a nadčasové prešívanie
Zdroj: EVA

Ide o model Collège vo veľkosti Large. Neuveriteľný dizajn prešívanej kože, ktorá vytvára geometrický vzor, je doplnený kovovým logom na spoľahlivom magnetickom zapínaní. Oslní viac ako outfit, ktorý si k nej oblečiete. Nemusíte rozlišovať, či v nej pôjdete na letisko, k lekárovi či na drahú večeru. Dlhé retiazkové ramienko poslúži na prehodenie "cross-body" alebo len tak cez plece, aby ste mali voľné ruky. 

Uuuuu táto Saint Laurent fešanda! College bag od 1 eura!!!?
Zdroj: Ľuboš Kotlár/EVA

V jej útrobách nájdete dostatok priestoru na detskú fľašu, iPad, paletu očných tieňov aj slnečné okuliare. Čo viac potrebujete ku šťastiu? Jedine radosť z toho, že v červenej koži ju nebude mať hocikto. Iba VY ak si ju vydražíte v Eva Charity Bazaar. Jej pôvodná cena bola vyše 1800 Eur. Pozrite si v galérii, ako vyzerá kabelka známych žien.

Už dražíme
Zdroj: EVA