Foto: ECHB
#Móda

EVA CHARITY BAZAAR: "Evelynka" je kabelka s príbehom - a vy ju môžete mať!

Foto: ECHB
#Móda

EVA CHARITY BAZAAR: "Evelynka" je kabelka s príbehom - a vy ju môžete mať!

21.5. 2021 8:30 Tohtoročný Eva Charity Bazaar je doslova nadupaný. Akoby nie, keď si v ňom okrem iných nádher môžete vydražiť aj ikonickú kabelku Evelyne od Hermès!

Všetky už sme počuli o legendárnej "Birkinke", ale čo nemenej legendárna "Evelynka", aký príbeh so sebou nesie? Vznikla v roku 1978 a nesie meno po Evelyne Bertrand, ktorá šéfovala jazdeckému oddeleniu francúzskej značky Hermès. Áno, u Hermèsa mali jazdecké oddelenie. Nuž a pani Evelyne si povedala, že keď už niekto jazdí na arabskom plnokrvníkovi nehoráznej ceny, nebude si predsa dávať všetky jazdecké pakšametle do kadejakej ošuntelej aktovky. Potrebuje niečo štýlové, krásne, no pritom praktické - a tak vznikla Evelynka.

HERMÈS KABELKA EVELYNE
Zdroj: ECHB

Najprv iba pre úzky okruh majiteliek nehorázne drahých tátošov, no keďže táto kabelka je skutočne skvost, začali sa po nej obzerať paničky z horných desaťtisíc, ktoré na koňovi v živote nejazdili. Pretože bude moderná aj o sto rokov, pretože je vzdušná a elegantná, pretože je prakticky nezničiteľná, pretože je to ikonický kúsok luxusu, ktorý nemá v sebe ani gram gýču. Pretože je to kabelka s príbehom a odkazom na slávnu prominentnú značku. / pokračovanie na ďalšej strane

autor:  Lily Bosáková