Emma Tekely
Foto: Instagram/ @emma.tekely
#Móda

Emma Tekelyová má módu v malíčku: Vyzerať v jej veku takto je sen každej ženy (FOTO)

Emma Tekely
Foto: Instagram/ @emma.tekely
#Móda

Emma Tekelyová má módu v malíčku: Vyzerať v jej veku takto je sen každej ženy (FOTO)

22.11. 10:42 Kto by v 67 rokoch nechcel vyzerať ako ona? Emma je príkladom toho, že starať sa o seba naozaj poctivo sa vyplatí. Nikto by totiž netipoval, že o 3 roky oslávi 70tku!

Vďaka jej citu pre módu, dokonalej štíhlej postave a mladistvému vzhľadu si môže dovoliť aj kratučké sukne a nápadité farebné kúsky a nikto si nedovolí polemizovať o tom, či je to vzhľadom na jej vek vhodné. Ako sama, tvrdí, vek je len číslo a my súhlasíme. Svoju líniu si udržuje veľmi jednoducho a prirodzene - beh po zranení nohy vymenila za chôdzu a denne sa snaží urobiť aspoň tých 10 000 krokov, ak nie viac. A že to funguje niet pochýb. Veď sa pozrite, ako výborne vyzerá (Foto TU)!

Emma sa navyše snaží v móde správať zodpovedne a nenakupuje bezhlavo kúsky v reťazcoch s fast fashion. "Móde sa venujem roky. Nielen ako konzument. Od parádenia, diktátu a uniformity prešla k dnešnému stylingu a tvorbe osobného štýlu, stále s rovnakým cieľom - zvyšovat produkciu. Konečne ( aj vďaka korone) vidíme, za akým nezmyslom sa ženieme. Na jeho konci je ekologická pohroma," skonštatovala a dodala, že trendom tohto roka je jednoznačne NEVYSLOVIŤ vetu Nemám si čo obliecť. Pretože určite máte a nie je toho málo.

Video

Diskusia