×
Foto: TOMAS_GAL
#Móda

Emma Čaputová ohúrila SLOVÁKOV: V TÝCHTO šatách ovládla predvádzacie MÓLO!

18.10. 2021 12:00 Prezidentka Zuzana Čaputová si súkromie stráži a svoje dve dcéry na verejnosti ukazovala len sporadicky. Tieto časy sú však preč a len 17-ročná Emma Čaputová si to namierila priamo na predvádzacie mólo, píše pluska.sk.

Prezidentka Čaputová je na informácie zo súkromia skúpa. Z času na čas zverejní aspoň fotografie so svojím partnerom Jurajom Rizmanom, oveľa menej sa však delí o svoje dcéry Leu a Emmu.

FOTO EMMY A ŠIAT, KTORÉ PREDVÁDZALA >>>

Zdá sa však, že skrývaniu je definitívne koniec - aspoň v prípade mladšej Emmy. Ako sme v auguste informovali, Čaputovej mladšia dcéra (17) popri štúdiu na strednej škole rozbieha kariéru modelky. A vyzerá, že sa jej darí! Od piatku do nedele sa v Bratislave konalo módne podujatie Fashion LIVE 2021, kde mladučká Emma predvádzala šaty hneď pre niekoľkých návrhárov. Prezidentkina dcéra sa stala nečakanou hviezdou a väčšina prítomných z nej nevedela odtrhnúť zrak. Na móle okrem módnych kreácií predviedla aj nový, poriadne extravagantný, účes - vlasy si ešte viac ostrihala a nechala si len kratučkú ofinu. Začínajúcu modelku prišla v nedeľu večer na podujatie podporiť aj samotná prezidentka, ktorá bola na svoju dcéru určite hrdá. Ako sa páčila vám? POZRITE SI FOTKY TU.

Prečítajte si tiež:

Video