Foto: Miroslava Danielová
#Móda

Dražba roka sa začala: Tento luxusný outfit môže byť tvoj!

Foto: Miroslava Danielová
#Móda

Dražba roka sa začala: Tento luxusný outfit môže byť tvoj!

14.5. 11:20 Všetky fashionistky spozornite! Vydražiť si tentokrát môžete celý outfit! Batoh Louis Vuitton Palm Springs sa skvelo dopĺňa s Fendi x Fila mikinou. Klikajte na www.evacharitybazaar.sk

LOUIS VUITTON ruksačik Palm Springs MM

Do mesta, práce, na výlet, na žúr, najžiadanejší ruksak na svete to zvládne všetko. Monogramové plátno zase vydrží všetko, takže to berte ako investíciu, tento ruksak budú dediť vaše deti! Geniálna veľkosť a na rozdiel od ďalšieho modelu širšie, mäkké a ešte pevnejšie popruhy, ktoré predlžujú jeho životnosť. Uviedli ho na trh v roku 2016 a okamžite bolo jasné, že je odsúdený na obrovský úspech. Zvyčajne nezohnateľný, ale u nás pripravený pre štedrú dražiteľku, ktorej ho s láskou a vďakou doručíme. Klikajte SEM.

Zdroj: Ľuboš Kotlár

VYDRAŽ SI OUTFIT FENDI & ZARA 

Milujeme pohodlnosť a ležérny športový štýl. Preto sme pre vás vybrali túto kombináciu, ktorá nikdy neomrzí a môžete ju zo skrine vždy vytiahnuť s istotou, že sa budete cítiť dobre. Bielemu outfitu kraľuje perfektná Fendi bundička s logom, ktoré patrí medzi TOP v súčasnej fashion. Klikajte SEM.

Zdroj: Ľuboš Kotlár