×
#Móda

Drake in love: Rapper prepadol vášni k luxusným kabelkám!

×
#Móda

Drake in love: Rapper prepadol vášni k luxusným kabelkám!

3.12. 2021 15:30 Ako inak vyjadriť náklonnosť k svojej (fiktívnej) drahej polovičke než kopou hyperluxusných kabeliek? Drakova budúca manželka sa má na čo tešiť!

Len prednedávnom odhalil populárny raper Drake v renomovanom časopise Architectural Digest interiér svojho honosného sídla, ktoré vlastní v Toronte. Na ploche päťtisíc štvorcových metrov sa nachádza luxusná stavba závratnej ceny s množstvom vymožeností ako vlastné kino, basketbalové ihrisko či dokonca vlastný bar s tanečným parketom.

Nás v Eve však zaujala jedna jediná miestnosť, teda počkať... Ide o šatník, ktorý má až dve poschodia. V ňom ukrýva raper okrem dizajnérskeho oblečenia aj jedno romantické tajomstvo: pre svoju nastávajúcu už niekoľko rokov zbiera kabelky. A nie hocijaké, ale tie s logom Hermès. Budúca žena populárneho interpreta dostane okrem neutíchajúcej lásky, porozumenia a tak ďalej aj kolekciu tých najdrahších a najluxusnejších kabeliek na svete. Drake vlastní hneď niekoľko kúskov z krokodílej kože a v jeho šatníku navyše tróni aj jedna kabelka z kolekcie Himalayan. Ide o skutočne raritný kúsok, z ktorého ročne vyrobia DVA kusy. V minulom roku takúto kabelku na istej aukcii vydražili za 250-tisíc dolárov. Treba uznať, že Drake vie, ako rozmaznávať ženy. FOTKY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU.