×
#Móda

DOSTALI sme pozvánku na Fashion Week v Kodani: POZRITE si top STREET STYLOVÉ outfity

1.2. 15:01 Kodanský týždeň módy je v plnom prúde a EVA bola pri tom! Pozrite si dokonalý street style módnych blogerov zo severu aj prvú prehliadku finalistov Zalando Substainability Award!

Ako prvá sa predstavila značka STAMM so svojou kolekciou organických siluet pre mužov a ženy, ktoré umožňujú individuálny styling a vrstvenie. Materiály sú vyvážené a kombinujú prírodnú a organickú bavlnu spolu s recyklovanými ľahkými materiálmi. Nechýba ani ručne pradené indické Khadi farbené kôrou stromov, žltým granátovým jablkom alebo prírodným indigom.

Prehliadka značky STAMM
Zdroj: James Cochrane

Prírodné materiály sa potom stretávajú s ľahkým recyklovaným polyesterom alebo nylonom. Nás najviac očarili bundy, ktoré spájajú futuristické prvky s vysokou estetikou a funkčnosťou. Páčil sa nám aj výber modelov a atmosféra v slávnom kodanskom spote Lokomotivværkstedet.

Milujeme farby

Aj vy, však? Fashion week, a obzvlášť ten kodanský, je vždy oslavou módy a pastvou pre oči. Aj tentoraz sme pred prehliadkou ulovili zábery ľudí v inšpiratívnych kreáciách, ktoré sa oplatí nasledovať. Kraľuje im vrstvenie, kombinácia materiálov a odvaha nosiť farby. Značkové kúsky dokonale hrajú s vintage kúskami a všetkému vládne snaha zaujať individuálnym štýlom.

V GALÉRII NÁJDETE NAJLEPŠIE STREET STYLE OUTFITY

Video