Olivia von Halle
Foto: instagram olivia von halle
#Móda

Denník šetrného dievčaťa: Ako kúpiť 1000 eurovú bundu za stovku???

Olivia von Halle
Foto: instagram olivia von halle
#Móda

Denník šetrného dievčaťa: Ako kúpiť 1000 eurovú bundu za stovku???

12.1. 8:31 Nakupovať luxus za tisíce nie je problém. Ale dostať sa k vychytávkam za desatinu ich ceny, to chce šikovnosť a EVU!

Olivia von Halle je londýnska dizajnérka, ktorú si obliekajú všeeeeetky krásne slávne ženy. Prečo? že ste o nej nič nepočuli? To preto lebo sa špecializuje na nenápadné veci, ktoré nosia hviezdy mimo červených kobercov. Nekonečne pohodlné hodvábne pyžamá a tepláky. 

Jej hodváb je neskutočne kvalitný a dizajn taký nadčasový, že ho môžete vytiahnuť zo skrine aj o dvadsať rokov.  Prekrásnu zelenú hodvábnu vetrovku od OvH môžete uloviť v obrovskej zľave na www.evacharitybazaar.skPráve tu pristálo 25 produktov, ktoré dražíme na pomoc vyčerpaným zdravotníkom.

Draž a pomôž nemocniciam.
Zdroj: echb

A ako náš projekt poznáte, vždy si tu nájdete a uchmatnete niečo úžasné, za minimum hodnoty. O tom je náš Bazaar, stačí byť v strehu a prihodiť v pravý čas!

Takže poďme na to, zostáva už len pár hodín:  LEN DO ŠTVRTKA, 14. 1.,beží 96 hodín pre zdravotníkov, počas ktorých môžete nakúpiť luxusné vychytávky za zlomok ich hodnoty. Ak ešte nie ste registrované, pár klikov a ste tam! Čo sa ešte z nášho výberu šialene oplatí? Kuk v galérii.

Video

Diskusia