Foto: Profimedia
#Móda

České kožené batohy sú hitom jesene: Jeden vám nebude stačiť!

13.10. 2021 16:00 Česká značka batohov a tašiek Bagind nezaspala na vavrínoch a po uvedení exotickej Kolumbijskej kolekcie prichádza s ďalšou novinkou, tentokrát z výroby v indickom Jaisalmere.

Pestrú škálu pastelových farieb obohatil príchod prvej dvojfarebnej kolekcie v olivových a tlmených tónoch pod názvom MASH, ktorú kreatívci z Bagindu pomenovali po rovnomennom kultovom seriáli. Rovnako ako prostredie tohto seriálu, tak aj farebná škála novej kolekcie sa nesie v zemitých odtieňoch ideálnych do atmosféry jesene.

Bagind - kabelka z kolekcie Mash
Zdroj: FILIP POREBA +420603733178

„Pre oživenie sortimentu z Indie sme sa pre nasledujúce obdobie rozhodli skúsiť farebný variant olivovej, na niektorých produktoch v kombinácii s tmavohnedou farbou, ktorá kožu ozvláštni, ale vďaka prírodným tónom nijak neuberie na ich autenticite a celkovej koncepcii značky. Pre novú farebnú kombináciu sme vybrali tie najvhodnejšie a najobľúbenejšie produkty. Snažíme sa o vytvorenie nadčasového variantu vhodného pre všetkých milovníkov Bagind,“ hovorí dizajnér značky Bagind, Filip Hieke.