Foto: Instagram/@sexandthecity_newyork
#Móda

Carrie predáva šaty zo Sexu v meste. Sú na roztrhanie!

Foto: Instagram/@sexandthecity_newyork
#Móda

Carrie predáva šaty zo Sexu v meste. Sú na roztrhanie!

3.8. 8:30 Chcete vyzerať štýlovo ako táto výnimočná žena? Uchmatnite si jej kúsok, píše šarm.sk!

Nielen dobré holuby sa vracajú, k fanúšikom sa pokúšajú vrátiť aj seriálové hviezdy. Najprv to boli tínedžeri z Beverly Hills, potom Priatelia a čoskoro uvidíme v akcii babinec zo Sexu v meste.

Jej topánky sú HOT

Navyše, aj tu je hlavná herecká hviezda, Sarah Jessica Parker, stále na výslní. Nakrúca, fotí reklamy a jej obchod s topánkami je New Yorku plnohodnotná atrakcia. Najmä keď v ňom majiteľka často sama predáva a bez rozpakov si čupne k nohám zákazníčok, aby ich obula do nových modelov.

No hlavne, v novinke sa rovnako veľký priestor ako mužom, sexu a vzťahom bude dávať aj móde. Už prvé fotky z nakrúcania naznačujú, že herečky budú zase oblečené v módnych vychytávkach najslávnejších značiek, ale aj do vintage kúskov. No a keďže doba pokročila, už teraz sú ich šaty, kabelky a doplnky prezentované na webe. Jednotlivé modely sú presne označené, od koho je sukňa, klobúk, kabelka, topánky, aj s cenou a záujemkyne si ich môžu rovno objednať a obliecť sa ako Carrie. Toto na ženy určite zaberie, takže je veľký predpoklad, že pokračovanie Sexu v meste prepadákom nebude.

Sarah Jessica Parker predá všetko
Zdroj: Instagram/@satc