×
#Móda

Buďte ŠIK ako Francúzky: Majú cit pre módu a pre TOTO budú našou večnou inšpiráciou

17.1. 10:39 Sú krásne, módu majú v malíčku a vedia, čo im pristane. Ich štýl je mimoriadne ženský a obdivuhodný. Buďte ako Francúzky a skúste ich módne triky!

Nájdite si svoj štýl

Nikdy slepo nenasledujú aktuálne módne trendy. Majú svoj osvedčený štýl, ktorý im lichotí a ktorý dokážu nosiť s neskutočnou gráciou. Vyberajú si veci, ktoré im pristanú a nepodliehajú módnemu diktátu. Tento ich prístup má svoje pozitíva – vždy vedia, čo si oblečú, pretože nemajú skriňu prepchatú zbytočnými kúskami. Stačí mať zopár základných vecí, ktoré sa dajú krásne kombinovať.

Už žiadne logá

Nápisy cez celý chrbát, či kabelky s logom, ktoré udiera už z diaľky do očí? Len to nie! Francúzky uprednostňujú kvalitu, dôležitý je vzhľad, ktorý musí byť elegantný a na prvý pohľad vidieť, že ide o precízne vypracovaný kúsok. Aj zvučné značky umiestňujú svoje logá tak, aby nepôsobili rušivo a ich modely sa dali nosiť bez toho, aby nás vyrušovali veľké nápisy.

Aby lichotilo postave

Oblečenie musí vždy lichotiť postave, preto dávajú veľký dôraz na správny výber strihu, veľkosti i farby. Ak im niečo perfektne nesedí, jednoducho si to nekúpia. Hľadajú, až kým nenatrafia na ten správny model a vôbec nevadí, že pri tom musia pochodiť viacero obchodov.

Buďte ako Francúzka
Zdroj: shutterstock

Decentné doplnky

Ovešať sa lacnou bižutériou nie je dobrý nápad. Doplnky majú podčiarknuť celkový outfit, nie ho zabiť. Stavte na kvalitnú bižutériu, ktorá nepôsobí lacno a dokáže ozvláštniť jednoduchý model zaujímavým detailom.

Mega vysoké opätky

Lodičky s vysokými opätkami sú sexi, ale odložte si ich na iné príležitosti. Na denné nosenie radšej zvoľte niečo menej vyzývavé a viac pohodlné. Päťcentimetrový opätok je akurát, dodá zopár centimetrov, predĺži a opticky zúži nohy a nezničí chodidlá. INŠPIRÁCIU SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!