×
#Móda

Ako sa spamätať z rozchodu? Dajte si poradiť od komičiek!

26.2. 14:01 Žien komičiek u nás nemáme veľa a o to viac si ich užívame! Naše obľúbené sme zobrali na babskú jazdu a dali sme si tam s nimi aj bleskové Q&A. Ako sa na tému marcového čísla EVY patrí, o vzťahoch, o láske, o ženách a vlkoch… A bola aj sranda, aj padali životné múdrosti.

Sima Salátová, Evelyn a Klaudia Rusnák nám pri fotení okrem iného prezradili, čo považujú vo vzťahu za najdôležitejšie. Ako vraví Evelyn, je to "Mať chlapa. Ktorý vie o tom, že je vo vzťahu s vami," na čo obe kolegyne okamžite pritakávali: "Presne tak. Dá sa aj tak, že on nevie, že je vo vzťahu, ale ty si. Potom sa to môže skončiť zle,". 

Povedali nám však aj to, ako sa hľadajú povestné red flags, teda varovné znamenia, že nie všetko, čo sa týka potenciálneho partnera, bude s kostolným poriadkom. "Čas je v tomto prípade závažný. Podľa mňa je teraz taký trend manipulátorov, ktorí vedia fantasticky hrať, a my to zistíme, keď je už neskoro. Najskôr je to obmedzovanie, že „veď nechoď tam, buďme stále spolu“, zlaté." vysvetlila Evelyn. "Viete, čo ešte vnímam ako red flag, že utekám? Keď má okolo tridsiatky a nemal ešte žiadny vzťah. Tam sa núka otázočka, že čo sa stalo. A odpoveď je potom, že ešte „nenašiel tú pravú“," doplnila ju Klaudi.

Baby prihodili aj zopár cenných a časom overených rád, napríklad, ako sa dať dokopy po nepríjemnom rozchode.

Evelyn: "Bože môj, chce to toľko času. Mne keď niekto po rozchode povedal, že to chce čas, mala som chuť mu dať tri facky, ale niekde vnútri všetci vieme, že to je pravda. Hlavne si budovať svoju sebahodnotu, neriešiť toho druhého človeka, riešiť seba. Akokoľvek ťažko to znie, tak zakázať si premýšľať nad tým, čo on a prečo on a ako on, ale skôr že ako sa cítim ja, ako sa nechcem cítiť, ako sa chcem cítiť. Urobiť si plán, budovať samu seba."

Video