×
#Móda

2. kolo súťaže EVA VÔŇA ROKA: Nové parfumy, nové výhry!

23.9. 2022 11:10 20. ROČNÍK prestížnej súťaže EVA VÔŇA ROKA! Spoznajte s EVOU najnovšie a najvoňavejšie parfumy tohto roka. SMS posielajte do 13. októbra 2022.

POSIELAJTE SÚŤAŽNÉ SMS A VYHRAJTE!

Takto môžete hlasovať:

Hlasujte poslaním súťažnej SMS na číslo 6664 v tvare EVAVONA(medzera)X(medzera)Y(medzera)vaše meno, priezvisko a adresa. X – písmenkový kód dámskeho favorita Y – písmenkový kód pánskeho favorita

Príklad SMS: EVAVONA A F Eva Krásna, Voňavá 1, 831 01 Bratislava

Cena spätnej SMS je 1,60 € vrátane DPH. Za nasadené vône . kola súťaže hlasujte do 13. októbra 2022. Výhercovia budú vyžrebovaní spomedzi všetkých poslaných SMS v správnom hlasovacom tvare. Text súhlasu so spracovaním osobných údajov je uvedený na strane 4.

Zoznam výhercov nájdete po ukončení súťažného kola na stránke eva.pluska.sk. SMS súťaž zabezpečuje spoločnosť A SMS.

Hlasujte a vyhrajte jeden zo 150 parfumov!

Testujte vône v týchto parfumériách:

AUPARK INA, Einsteinova 18, 851 01 Bratislava; OC Avion, Ivanská cesta 12, 821 04 Bratislava; VIVO, Vajnorská ul. 100, 831 03 Bratislava; EUROVEA GALLERIA, Pribinova 8, 811 09 Bratislava; Central Bratislava, Metodova 6, 821 08 Bratislava; AUPARK, Veľká okružná 59A, 010 01 Žilina; OC DUBEŇ, Ul. vysokoškolákov 8, 010 08 Žilina; Centro Nitra, Akademická 1A, 949 01 Nitra; AUPARK, Nitrianska 7555/18, 921 01 Piešťany; OC OPTIMA, Moldavská cesta 32, 040 11 Košice; AUPARK, Námestie osloboditeľov 1, 040 01 Košice; EPERIA Shopping Mall, Arm. gen. Svobodu 25, 080 01 Prešov

Dámske vône

a) Oscar de la Renta - Alibi EdTKvetinová (citrusová)

Svieže tóny bergamotu a kvetu hrušky sa snúbia s vôňou broskyne, kvetu lotosu a pivonky, ambry, bieleho dreva a pižma. Vôňa je elegantná a žensky tajomná.

Oscar dela Renta
Zdroj: Mathew Zucker

b) Alexadre J.Art Deco Col­lector - The Majestic Amber (kvetinová, orientálna)

Niche vôňa pre ženy s jemnými tónmi ruží, grapefruitu a broskyne. Ružovému základu dominuje lahodná vanilka, sladký karamel s drevitými tónmi pačuli.

The Majestic Amber
Zdroj: eva

c) Coach - Wild Rose (kvetinová)

Delikátnu a výraznú vôňu otvárajú tóny červených ríbezlí a bergamotu. Srdce je pozvánkou na lúku bohato posiatu kvetmi ruže a jazmínu s drevitým hrejivým tónom machu a ambroxanu.

d) Giorgio Armani - SÌ Passione Éclat (ovocná, kvetinová)

Vykúzli vášeň, ktorá človeka inšpiruje, aby nechal vyniknúť svoje silné stránky. Symbolizujú ho noty bergamotu, svieži akord čiernych ríbezlí a noty ruže a bourbonskej vanilky.

e) Lancôme - La vie est belle (kvetinová)

Základom vône je kosatec, ktorý sa rozvinie už pri prvom nádychu. Doplnený je jazmínom sambakovým, kvetom tuniského pomaranča a kvetinovými tónmi.

La Vie est Belle
Zdroj: EVA

f) Prada - Paradoxe (kvetinová, svieža)

Oslava sebapoznania, protikladov a sebavyjadrenia. Taká je vôňa Paradoxe, zložená z neroli, bergamotu, mandarínky a hrušky, jazmínu, bielych kvetov, akordov ambrofixu a serenolide.

Prada
Zdroj: eva

g) YSL - Libre Parfum (korenistá)

Parfum zachytáva oheň vo fľaši – intenzívny, odvážny a korenistý. Tvoria ho kvety pomaranča, levandule, korenia, šafranový akord, bergamot, vanilka a zázvor.

h) Lanvin - Mon Éclat (ovocná, kvetinová)

Srdcom vône je ikonický jazmín – čistý, svieži a optimistický. Nasleduje kompozícia bergamotu, Aloe vera, ruže, marhule, santalového dreva a bieleho pižma.

Mon Eclat
Zdroj: eva

i) Burberry - Her EdT (kvetinová, ovocná)

Príbeh rozkvitnutej pivonky zmiešanej so zelenou hruškou, zimolezom, s ružou a drevitými tónmi zosobňuje modernú ženu so slobodným duchom.

j) Gucci - FloraG Jasmine (kvetinová)

Nová vôňa Gucci Flora sa vydáva na cestu sladkým svetom plným roztomilosti kawaii. Žiari jazmínom veľkokvetým v spojení so santalovým drevom, s benzoinom, tónmi mandarínkovej esencie a magnólie.

Pánske vône

k) Prada - Luna Rosa Ocean (fougerová)

Avantgardný prístup k vôni sa odráža v tomto diele najmodernejšej technológie zloženom z citrusov, ružového korenia, levandule a šalvie, kože, pačuli, vetiveru, mošusu a kosatcov.

Prada
Zdroj: @Christophe.Chaverou

l) Burberry - Hero EdP (drevitá, korenistá)

Stelesnenie slobody, transformácie a mužskej energie. Základ vône tvoria oleje z cédrového dreva, doplnené o crescendo – borovicové ihličie, benzoin a kadidlo.

Burberry Hero
Zdroj: eva

m) Montblanc - Legend Red (drevitá, svieža)

Intenzívna červená je vyzývavá a očarujúca, rovnako ako kombinácia červeného pomaranča, grapefruitu a kardamómu. Dopĺňa ich šalvia, cédrové drevo, borievka, mahagón a fazuľky tonka.

n) Coach - Open Road EdT (drevitá)

Vôňa sa otvára sviežimi tónmi červeného jablka a citróna Primofiore, ktoré sú zvýraznené pikantným sečuánskym korením, levanduľou, šalviou muškátovou, pačuli, vetiverom a cédrom.

Coach Open Road
Zdroj: eva

o) Cartier - Déclaration Haute Fraîcheur EdT (korenistá, drevitá)

Nová vôňa od Cartier je rozkvitnutá ako prichádzajúca jar, obohatená o vôňu cédra prekypujúceho miazgou, o svieže koreniny a citrusové listy.

Cartier
Zdroj: eva

p) Dunhill - Driven Blue (drevitá, citrusová)

Driven Blue vás zahrnie tónmi talianskych citrusov, zeleného jablka a čierneho korenia, do­plnenými o jalovec, pomarančový kvet, šalviu, tíkové drevo, ambru a zemitý vetiver.

Driven
Zdroj: Mathew Zucker

q) Issey Miyake - Eau & Cedre (drevitá)

Stretáva sa tu sila vody a dreva, majestátneho cédra a calone. Volanie divočiny stotožňuje grapefruitový akord, kardamóm a zelený cyprus, dokreslené ďalšími drevinami – vetiverom a pačuli.

r) Giorgio Armani - Code (drevitá)

Silná, ale citlivá vôňa so žiarivými vrchnými tónmi plnými bergamotu, šalvie muškátovej, živicového kosatca a tonka fazuliek.

Armani
Zdroj: eva

s) Jimmy Choo - Man Aqua EdT (svieža, drevitá)

Dynamická vôňa so sviežim morským srdcom. Základom je kombinácia pačuli, ambry a machu, dotvorená morským akordom, tónmi šalvie, kardamómu, grapefruitu a gerania.

Video