Bella Hadid v Cannes.
Foto: Shutterstock
#Móda

11 unikátnych ČERVENÝCH šiat: Z ohnivých rób na postavách modeliek vám vypadnú oči!

Bella Hadid v Cannes.
Foto: Shutterstock
#Móda

11 unikátnych ČERVENÝCH šiat: Z ohnivých rób na postavách modeliek vám vypadnú oči!

22.6. 8:10 Nech žije červená a každá žena v červenom oblečení! Táto farba sily, temperamentu, zdravého sebavedomia, ale aj dobrých vzťahov pristane každej babe. Pozrite si GALÉRIU nezabudnuteľných červených rób na božských telách slávnych modeliek.

RED is back, no v oveľa sofistikovanejšej forme, ako sme boli zvyknuté. Minimalizmus vyrovnáva módna pompéznosť a naopak. Červené róby týchto modeliek sú univerzálny kľúč k super looku a bez váhania môžeme vyhlásiť, že modely, ktoré uvidíte, patria pre svoju bezchybnosť k najvyhľadávanejším kúskom doby.

Ak aj vás čaká veľkolepá udalosť, na ktorej si želáte byť neprehliadnuteľná, inšpirujte sa v GALÉRII - na svoje si prídu klasičky aj nespútané levice. Výber červenej róby nepodceňujte a investujte do kvalitného materiálu a vhodného strihu. Lebo viete, ako to je. Aj tie najdrahšie šaty pod slnkom budú pôsobiť lacno, ak sú pokrčené, nedajbože ufúľané, alebo vám jednoducho nesedia. A rozhodne myslite na to, že šaty vyjadrujú vašu úroveň. Skončiť v drahej róbe vďaka drinkom "na hulváta" je ten najväčší módny lapsus, akého sa môžete dopustiť!

Video

Diskusia
#evahriesnedobra