×
#Madam EVA

Zdena Studenková: Nekúpiť si dobrý parfum je strata životnej úrovne

30.6. 2022 20:02 Naša number one diva, úžasná Zdena Studenková otvorene o kráse, starnutí, aj zákrokoch plastickej chirurgie.

Na rozhovory s ňou stále rady spomíname, lebo to je udalosť. A tak sme sa napríklad kedysi dozvedeli, že jej naj naj naj parfumom je stará dobrá Chloé:-) Tá klasická prvá s mašličkou. Však ste ju mali aj vy?

Zdena Studenková v júlovej MADAM EVE
Zdroj: MADAM EVA

"Na zafarbených vlasoch bazírujem, neznášam herečky s odrastenými šedinami, to nám nepatrí na hlavu, jedine do nejakej charakterovej úlohy. A čo sa týka manikúry a pedikúry - aj tými rúčkami a nôžkami sa ukazujeme navonok, patrí to predsa k žene a ženskosti. Nemôžme mať päty ako krokodíl!"

Zdena Studenková v júlovej MADAM EVE
Zdroj: MADAM EVA

"Keď mi kedysi operovali nohu, vravela som doktorovi, nemohli ste mi tie nohy trošku natiahnuť? (Smiech.) Vraj to aj niekde robia, ktovie, ako sa s tým telo vyrovná. To by sa mi hodilo, mať dlhšie nohy, potom je ešte zaujímavé, čo má Cher, tie vyoperované rebrá. Čiže má osí driečik a ja som pravdupovediac pri rozdávaní driekov nestála v správnom rade. Ale čo sa týka napríklad pŕs, ktoré tak letia, ja by som, naopak, preferovala nemať skoro žiadne, lebo na moju výšku a figúru je to také ošemetné. " 

Zdenka pozdravila fanúšikov z prechádzky s Braňom Kostkom. Vyzerá stále fantasticky!
Zdroj: facebook.com/Zdena Studenková (official fans website)

"Vizuál je v súčasnosti prísne nastavený. Pre mnohých ľudí je veľmi dôležitý a pre isté skupiny priam nevyhnutný predpoklad k práci. Ak napríklad žena nemá žiadne prsia, má z toho problémy, cíti sa zle, nevie si nájsť muža, nechce sa vyzliecť, prečo nie? Vôbec jej to nezazlievam a chápem to."

Rok 1997, Slovenské národné divadlo, muzikál "Malá nočná hudba". Vľavo Monika Hilmerová, vpravo Zdena Studenková.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CKwu2VXFhfB/

No najdôležitejšia je pre Zdenku stále hlava. Bystrá myseľ, aj preto ju obdivujeme. "Teší ma, že i keď som takmer ako Meryl Streep z filmu Smrť jej pristane, mám pomaly každú ruku a každú nohu iným smerom po tých operáciách a úrazoch, hlava funguje v poriadku."

Zdena Studenková je dlhodobo tvárou kliniky Yes Visage.
Zdroj: Archív
autor:  Sylvia Kerepecká