Foto: Ben Renč pre L´Oreál Paris
#Madam EVA

Vačky pod očami? Takto sa s nimi naučila zatočiť skvelá Zuzka Mauréry

31.1. 10:00 Vynikajúca herečka s nimi žije celý život, a sú vlastne jej ikonickým poznávacím znamením:-) Ak trápia aj vás, skúste jej tipy a triky, ktoré sú jednoduchšie a lacnejšie než si myslíte.

Pätnásť rokov má tú istú kozmetičku. Používa krémiky, ktoré jej sadli. Jeden na deň, druhý na noc a bodka. Na viac nemá čas. To je zhrnutie beauty starostlivosti Zuzany Mauréry, ktorú sme vyspovedali v novej Madam EVE.

"A veru mi maskérky pleť vždy pochvália. Tým, že ma často líčia, dávam pleti svätý pokoj, ak sa dá. A priznávam, aj lenivosť tu zohráva svoju rolu. Preto mi v poslednom čase veľmi vyhovuje dekoratívna kozmetika Age Perfect od L’Oréal Paris. Mejkap Age Perfect Serum Foundation pred kamerou zakryje všetko, čo zakryť má, a keď po ôsmich hodinách vyjdem zo štúdia, vyzerá na dennom svetle úplne prirodzene, čo je pre mňa obrovský benefit. Dávam si záležať aj na líčení očí. Na to som dosť citlivá. Predsa len, okolie očí už v mojom veku žiaden kompromis netoleruje."

A čo tie slávne vačky? "Áno, to je moje špecifikum – nie kruhy (tam je to jednoduchšie), ale vačky pod očami. V mojom prípade potrebujem dva odtiene korektora, aby sa pleť optimalizovala. S L’Oréal Paris Age Perfect Concealer sa môžem pokojne zaradiť medzi „nevačkové“ herečky." 

Oplatí sa vyskúšať, pretože ak niekto, tak herečky presne vedia, čo na tvári funguje! Viac sa dočítate v poslednom vydaní Madam Eva, ktorý zakúpite v stánkoch. 

Video