Úprimná spoveď jednej z najsexi herečiek Hollywoodu iba v MADAM EVA: Práve v predaji!

23.10. 11:30 "Toto číslo je pestré ako to jesenné lístie!" Pozrite sa, čo všetko ukrýva novembrové vydanie magazínu MADAM EVA!

"Začnem tým, že táto jesenná Madam doslova vonia jablkami a škoricou (Doma chutí najviac!, str. 130). A nostalgiou (Musíš, Kája, musíš!, str. 66). Chatárčením (Silných žien sa muži boja, str. 36).

Nenormálne sexi chlapmi (Môj krásny imaginárny vzťah, str. 50). Nesmrteľným retrom (Sedím na birkinke a je mi dobre, str. 32). Nájdete v nej najkrajšie kabáty (str. 92), hollywoodsku spoveď (Lesk a bieda Demi Moore, str. 26), trocha zdravej provokácie (Sme všetky bisexuálky?, str. 44), všeličo o kmeňových bunkách (Bunky, ktoré omladzujú, str. 104), úvahu nad užitočnosťou menštruácie (Je menštruácia prežitok?, str. 120) aj tipy, ako si poradiť s rednúcimi vlasmi (Tenké ako pavučinka, str. 108).

VIP víkend plný KRÁSY, VÔNÍ, DARČEKOV a EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI na vás čaká od 13. novembra do 17. novembra vo všetkých parfumériách Marionnaud a na www.marionnaud.sk.
VIP víkend plný KRÁSY, VÔNÍ, DARČEKOV a EXKLUZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI na vás čaká od 13. novembra do 17. novembra vo všetkých parfumériách Marionnaud a na www.marionnaud.sk.
Zdroj: MADAM EVA / 11

Keby som si tesne pred tým, ako som sa dozvedela, že na mňa zasa vyšiel jesenný editoriál (krátke dni, blato, Dušičky a depka, to je moje), neprečítala článok o povestnom americkom sebavedomí, ukončila by som hľadanie esencie novembrovej Madam niečím skromným a pokorným.

 Niečo ako – toto číslo je pestré ako to jesenné lístie. Ale ja som si ho prečítala, cítim sa naštartovane a nezdá sa mi, že by farba jesenného lístia dostatočne vystihovala, aký krásny a zaujímavý časopis plný originálne a vtipne spracovaných tém sme pre vás pripravili. No skrátka, žiadny mesiac, dokonca ani november, nikdy nie je taký hnusný, aby vás čítanie Madam Evy nedokázalo rozveseliť." 
Mirka Dvorožňáková, redaktorka

autor:  Miroslava Dvorožňáková
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra