×
#Madam EVA

Slovák spolupracoval s hviezdou Oppenheimera: Takýto je Cillian Murphy v skutočnosti

29.8. 9:16 Robert Viglasky sa do Anglicka sa vybral hlavne kvôli jazyku. Po dvoch rokoch stráženia detí si kúpil fotoaparát a postupne sa vypracoval na vynikajúceho fotografa, ktorý fotí pre BBC, Disney+, Apple TV a Netflix. A áno, fotil aj najsexi herca súčasnosti, Cilliana Murphyho!

Cillian Murphy je pre fanúšikov už dávno spojený s fantastickým seriálom Peaky Blinders. A bol to prvý seriál, kde šiel robiť na pľac filmové fotografie Robo Viglasky. "Dostal som mail s pozvánkou na pohovor na tento seriál. Neviem, odkiaľ vtedy dostali môj mail, ale pozvali ma. Vôbec mi nepovedali, o čo ide. Hľadali človeka, ktorý predtým nefotil seriál. Človeka, ktorý nebol ostrieľaný. Aj ten seriál bol úplne nový, natáčaný iným spôsobom ako ostatné," hovorí Robo v aktuálnej Madam Eve. Práve tu stretol Cilliana, ktorý je dnes vďaka Oppenheimerovi obrovská hviezda, no my ho zbožňujeme už dlhé roky- ako Thomas Shelby je totiž neodolateľný!! A aký je keď sa vypnú kamery?

"Cillian je úplne super. Je to jeden z mojich naj­obľúbenejších hercov. Bol prvý herec veľkého formátu, ktorého som stretol. Je to profesionál a milý človek. Keď som ho prvýkrát fotil, vedel, že som nováčik, tak ma bral, aký som, a dal mi čas spraviť fotky. Som veľmi rád za Cilliana, že dostal takú veľkú úlohu v Oppenheimerovi. Celé to sedí na jeho pleciach, tak ako v Peaky Blinders. Je veľmi pracovitý a veľmi sústredený človek. Naňho sa nedá nič zlé povedať. A ešte aj pekne vyzerá!" Výnimočné a ikonické fotky, ktoré spravil talentovaný fotograf Robert Viglasky so Cillianom nájdete v galérii a tiež v Madam EVE.