sex
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

Pozor na túto sexuálnu polohu! Hrozí vážne poranenie mužskej pýchy

sex
Foto: Shutterstock
#Zakázané strany

Pozor na túto sexuálnu polohu! Hrozí vážne poranenie mužskej pýchy

3.6. 16:34 Sex nás baví. Okrem príjemných pocitov sa pri ňom uvoľňujú aj endorfíny. Lenže nie sú to iba ohromujúce pocity. Stačí neopatrný pohyb a problém je na svete. Pri ktorých polohách hrozí vážne poranenie a čo robiť, keď partnerov penis zrazu zmodrie?

Sex prospieva zdraviu. Posilňuje imunitu a odbúrava stres. Občas sa však stane, že pri búrlivom milovaní si odrieme koleno, natiahneme sval či poraníme chrbát. To ale nie je nič s tým, keď to v penise "rupne" a partner sa zvíja od bolesti. Čo sa stalo? "Zlomil" sa mu penis.

Zlomená mužnosť
Aj keď nejde o skutočnú zlomeninu, bolesť je obrovská. Problém spôsobilo zalomenie a natrhnutie toporivých teliesok. Ak sa už niečo také vyskytne, treba okamžite utekať do nemocnice a bez hanby povedať, čo sa stalo. A keďže takéto príhody sú pomerne časté, vedci sa začali zaujímať, pri akých pozíciach sa toto zranenie prihodilo. Výsledok je celkom prekvapivý. Za viac ako polovicu všetkých "zlomenín" penisu môže pozícia "žena navrchu", ktorá sa v angličtine označuje "cowgirl". Odborníci tvrdia, že na vine je nielen neobratná manipulácia s penisom, ale aj skutočnosť, že žena naň dopadá celou svojou váhou. (Článok pokračuje na ďalšej strane)

Video

Diskusia
#evahriesnedobra