×
Foto: MICHAL SMRČOK
#Madam EVA

Pomohla jej aj na migrény: Simona Krainová nedá na ajurvédu dopustiť!

16.1. 9:03 Dvojnásobná mamina je pár dní pred svojou päťdesiatkou (čooooo?!) neuveriteľne sexi kosť! Samozrejme úplne zadarmo to nie je a nemohli sme si nevšimnúť, že v poslednom období vsadila na ajurvédu.

Modelku vyspovedali kolegyne v Šarme, ktoré tiež zaujalo, že Simona chodí pravidelne na ajurvédske očisty tela a duše. Nielen na ďalekú Srí Lanku, ale aj do Maďarska. A keď vravíme očista, je to naozaj prísne, pretože keď chceme veľké výsledky, musíme niečo aj obetovať.

Mastná, ale šťastná, okomentovala Simona ajurvédsku skúsenosť.
Zdroj: Instagram Simona Krainová

 "Upravili mi stravu, čím sa vyčistia črevá a všetky orgány. Je to úžasný spôsob, ako sa zbaviť toxínov. Samozrejme, nariadia človeku diétu – nesmeli sme kávu, sladké, mäso, pečivo, alkohol, teda veci, ktoré robia organizmu zle. Takže potom je ideálne držať ešte aspoň mesiac-dva ľahkú diétu. Priznávam, že to úplne nedodržiavam. Kávu si dám, hoci nie s normálnym mliekom ale so sójovým, stále však nepijem alkohol a nejem mäso a robí mi to veľmi dobre. Ale nie je to natrvalo, len zatiaľ, kým mám čisté črevá, nebudem predsa do nich dávať tatarák ani fľašku vína," hovorí Simona.

Pokračovanie na ďalšej strane >>>

Video