Pán herec a čerstvý otec Robert de Niro (79)! Pozrite si jeho sexi telo

2018 Pribratý deduško

O pár rokov neskôr, keď mu už v občianskom svietil vek 75 rokov, sa Robert De Niro poriadne zmenil. Niežeby si radikálne prefarbil vlasy, dal si urobiť číro či otočil štýl obliekania o 180 stupňov. Vôbec nie. Len sa pekne vypapkal a stal sa z neho pupkáčik.

2018 Pribratý deduško
Zdroj: Shutterstock

2022 Elegán v okuliaroch

Nevieme síce, či Robert držal nejakú špeciálnu diétu, no rok pred osemdesiatkou už bruško spred štyroch rokov nie je také viditeľné. Práve naopak. Svetovo uznávaný umelec vyzerá mimoriadne dobre, a to napriek bielym vlasom. Šmrnc mu dodávajú aj dioptrické okuliare. Pôsobí ako taký elegantný pán profesor.

2022 Elegán v okuliaroch
Zdroj: Getty Images

2023 SIEDME DIEŤA!!!

Asi to uňho všetko funguje ako má, pretože kým niekto si v jeho veku užíva vnúčatá, on je čerstvým oteckom! Zverejnil to v podstate náhodne, šokoval reportéra z ET Canada, keď odhalil, že detí nemá 6, ale už 7. Jeho partnerka Tiffany Chen nedávno porodila v úplnej tajnosti, aj keď spočiatku sa špekulovalo, že s akou ženou vlastne dieťatko má... Každopádne Robert nám potvrdzuje nespravodlivý fakt, že kým ženy majú starnutie presne vymedzené a zadefinované, muži sa nemajú kam ponáhľať a činia sa aj v naozaj "požehnanom veku."

Robert de Niro s partnerkou a matkou jeho siedmeho potomka v Cannes...
Zdroj: Getty Images

37-ročného Roberta De Nira hore bez nájdete v našej galérii. Mal teda riadne sexi telo!