krása
Foto: Shutterstock
#Madam EVA

Osem EXTRA účinných tipov, ako v 30-tke zastaviť starnutie: Chce to iba čas a TÚTO kozmetiku!

krása
Foto: Shutterstock
#Madam EVA

Osem EXTRA účinných tipov, ako v 30-tke zastaviť starnutie: Chce to iba čas a TÚTO kozmetiku!

31.10. 8:30 Ak si z nasledujúcich krokov spravíte každodenný rituál, verte nám, zmení vám to život!

Nie je žiadnym tajomstvom, že starostlivosť o pleť je po tridsiatom roku života čoraz dôležitejšia. Pokožka veľmi rýchlo stráca elasticitu a spomaľuje sa jej hydro-regulačná schopnosť. Je preto potrebné voliť vhodné prípravky s vyváženým podielom výživných a hydratačných zložiek a hýčkať sa vždy, kedy je to možné! 

1. Deň začínajte vlažnou sprchou. 
Osviežujúci prúd vody vás prebudí a krásne schladí. Voda by nemala byť ľadová, zbytočne by ste naštartovali proces potenia, lepšie je pomalé a postupné schladenie organizmu. Ideálne sú sprchovacie gély s výťažkom z mäty, citróna alebo uhorky.

2. Menej tuku, viac hydratácie.
Póry vyčistite ľahkou pílingovou emulziou a ošetrite micelárnou pleťovou vodou. Striedajte ľahké gély a séra s obsahom kyseliny hyalurónovej, ktoré nezanechávajú mastný pocit.

3. Po sprche sa natrite telovým mliekom.
Pre pocit sviežosti takým, ktoré ste nechali vychladiť v chladničke. Denným používaním sa nielenže zlepší kondícia pleti, ale je zabezpečená aj hĺbková revitalizácia suchej, stresovanej a zrelej pokožky.

Hutnejší výživný krém ála Palla je určený na suchú, vystresovanú alebo zrelú pleť.
Hutnejší výživný krém ála Palla je určený na suchú, vystresovanú alebo zrelú pleť.
Zdroj: ála Palla

4. Sviežosť a vôňa úplne všade.
Roll-ony alebo krémové antiperspiranty sú efektívnejšie ako spreje, obsahujú vyšší podiel antiperspiračných látok. Siahnite radšej po nich.

5. Nezanedbávajte vlasy.
Do vlasového šampónu pridajte niekoľko kvapiek čajovníkového oleja – vlasy oživí a budete potrebovať menej stylingových produktov, čo okrem vlasov ocení aj pokožka na hlave.

Tip: Šampón Dr. Sandra so 6 % extraktom lopúcha, pantenolom a mentolom je vyvinutý tak, aby efektívne očistil pokožku hlavy a dôkladne umyl vlasy. Krásne vonia a dodá vášmu účesu kondíciu a objem.

Ak máte vlasy pri korienkoch mastné a konce presušené, šampón s lopúchovým extraktom je vyrobený práve pre vás.
Ak máte vlasy pri korienkoch mastné a konce presušené, šampón s lopúchovým extraktom je vyrobený práve pre vás.
Zdroj: Dr. Sandra

6. Rozlišujte typy pleti.
Mastnú pleť ošetrujte zmatňujúcimi krémami, ktoré pohltia nadbytočný maz. Ak sa nezaobídete bez mejkapu, používajte špeciálne spreje, ktoré ho zafixujú, pleti dodajú hydratáciu a zároveň ju zmatnia.

7. Hydratujte.
Pery: Vaše pery trpia najmä v zime. Pre dokonalú sviežosť a dobrý pocit pretrite pery leskom na pery s chladivým efektom. Verte nám, je to absolútna bomba aj počas chladných dní! 

PleťZrelá pleť potrebuje viac výživných látok a predovšetkým je nutná jej ochrana pred vonkajšími vplyvmi. Zamerajte sa na intenzívnu starostlivosť o pokožku, aby sa rýchlo a spoľahlivo zabránilo jej vysušeniu, podráždeniu a začervenaniu.

Zvlášť čistá ľadovcová voda a upokojujúco-hydratačná komplexná starostlivosť produktov MEDICAL BEAUTY zbavujú pleť  stresu a hýčkajú pokožku príjemne uvoľňujúcim pocitom.
Zvlášť čistá ľadovcová voda a upokojujúco-hydratačná komplexná starostlivosť produktov MEDICAL BEAUTY zbavujú pleť stresu a hýčkajú pokožku príjemne uvoľňujúcim pocitom.
Zdroj: MEDICAL BEAUTY

8. Ruky sú alfa a omega.
Nikdy nezabúdajte na starostlivoť o ruky a nechty. Pamätajte, že práve upravené nechty a pekné ruky sú bránou k vašej sľubnej kariére či k novému vzťahu. Nepreháňame! Takže, dievčatá. Natierať, natierať, NATIERAŤ!  

autor:  Romana Kalická
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra