×
#Madam EVA

Odváž sa a kopíruj! Božská Sarah Jessica Parker (57) nám ukazuje, ako sa nosí štýl s gráciou

24.11. 13:33 Práve vstupujeme do nablýskanej sezóny, keď si každá z nás môže dovoliť trochu hviezdneho prachu a zábavnej módy. Sarah Jessica to robí celý život - popri troch deťoch!!!

Pre niekoho módna ikona s originálnym vkusom a s krásnou postavou, pre iných vychudnutá, s vyziabnutou tvárou (v roku 2008 ju pánsky magazín Maxim označil za najmenej príťažlivú ženu). Sarah to vidí asi takto: „Je mi jasné, že nezapadám do kategórie štandardných krások, ale netrápim sa tým. Mám zdravé sebavedomie a som so sebou spokojná.“

Decembrová Madam Eva
Zdroj: Madam Eva

Čo sa týka módy, zameriava sa na kvalitu, nie na kvantitu, v šatníku má aj dvadsaťročné kúsky. "Uznávam, že kedysi som dokázala skombinovať aj neskombinovateľné... Dnes nefičím na trendoch, ale vyberám si to, čo ma vystihuje," vraví slávna Carrie, hviezda titulky vianočnej Madam EVY.

Čo sa od nej môžeme naučiť? Odvahu pri obliekaní, napríklad! Inšpirujte sa 20-timi outfitmi, ktoré táto herečka vynosila s patričnou gráciou, ako sa na módnu ikonu patrí. PS: A to má tri roky do šesťdesiatky a žiadne plastiky! FOTO OUTFITOV NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video