×
#Madam EVA

Och, takto nie! Madonna nezvláda starnutie s gráciou a tieto fotky by nám mali byť varovaním

7.2. 15:23 Je to škoda... Speváčka, ktorej hudbu a štýl celoživotne obdivujeme, neustála tlak a jej zákroky na tvári začínajú pôsobiť strašidelne. 64 ročná diva by mohla byť prototypom toho, ako starnúť so šmrncom a sexepílom. Nuž, opak je pravdou.

Je to škoda. Toľko na úvod. Speváčka Madonna je už pár rokov pod drobnohľadom médií a fanúšikov. Nie však pre jej nové hudobné počiny, ale pre jej radikálnu premenu. Teda premenu ako premenu... Pozeráme sa na jej Instagram a nechápeme - veď takéto filtre človeku idú vypáliť zrak, doslova. Madonna vyzerá ako animovaná a pritom je to jedna žena, ktorá inšpirovala mnohé generácie, vrátane nás, a učila nás sebavedomiu a sebaprijatiu. Na sociálnej sieti sa speváčka pravidelne chváli upravenými fotografiami, na ktorých vyzerá maximálne na tridsať. Počas udeľovania cien Grammy však prišiel moment pravdy a jej tvár vyvolala vlnu senzácie. Respektíve zdesenia.

Madonna sa za posledné mesiace radikálne zmenila.
Zdroj: Istagram Madonna

64-ročná kráľovná popu prekvapila dav s bičíkom v ruke a svojím vzhľadom bez vrások, keď na pódiu predstavila Sama Smitha a Kim Petras pred ich vystúpením. Pri detailnom zábere na jej tvár neunikol fanúšikom detail, že speváčka nemá ani jedinú vrásku. Naopak. Jej pleť bola extrémne neprirodzene napnutá a vyžehlená. Lícne kosti mala omnoho výraznejšie a pery oveľa plnšie. Počas líčenia však podľa všetkého zabudla na menší detail. Speváčka si totiž nedokreslila obočie, ktoré sa vďaka tomu na jej vypnutej tvári akosi stratilo.

Podivnému vzhľadu nepomohol ani účes, ktorý si popová diva zvolila. S dvoma zapletenými vrkočmi zmotanými po stranách vyzerala tak trochu ako baran. Tentoraz tak neprekvapila len svojich fanúšikov, ale aj svojich kolegov z brandže, ktorí pri pohľade na speváčku ostali ako obarení. Niet sa im ani čo čudovať. Po množstve vylepšení sa totiž Madonna na seba už ani nepodobá.

Čo z toho vyplýva? Starnutie nezastavíme a je tenká hranica, po ktorej prekročení to už bude- SMIEŠNE. Množstvá kyseliny, botoxu a všelijakých vstreknutých látok spôsobia tzv. overfilled syndrome, kedy vyzerá tvár nie mlado, ale opuchnuto a neprirodzene. Jasné, pomôžme si malými pravidelnými jemnými zákrokmi, ale čo je veľa, to je veľa. Až sa tak zamýšľame: kde má Madonna svoje blízke kamarátky, ktoré by jej povedali, počuj, už dosť!!? FOTKY Z GRAMMY SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video