×
Foto: Madam Eva
#Madam EVA

Nové číslo v predaji: Prečítajte si zaujímavé a inšpiratívne články pre všetky Madam EVY

26.10. 2021 17:31 Exkluzívny mesačník pre ženy, ktoré vedia, čo chcú! Inšpiratívne články o úspešných MADAM, aktuálne módne a kozmetické trendy, cestovateľské tipy a rady. Silné príbehy, lifestyle vychytávky, vzťahy a kultúra, to všetko v novej Madam! To musíš mať...

Madam Eva
Zdroj: Madam Eva

Novembrové číslo Madam EVA je venované dizajnovým bytom, radám ako si ho vytvoriť, doplnkom, rekonštrukciám a hlavne teplu domova – až 28 strán. Inšpirujeme sa navzájom a vysvetlíme si prečo až náš tretí domov je ten dokonalý!

Madam Eva
Zdroj: Madam Eva

Milé Madam kulinárky!  Okrem dizajnovej kuchyne si povieme, aj to, čo v nej navariť! Čaká na vás mafiánska kuchárka, inšpirovaná kultovým Krstným otcom, ktorá v sebe ukrýva ducha Sicílie! Legendárne cannoli sa už servírujú!

Madam Eva
Zdroj: Madam Eva

Áno, vidíte dobre! Konečne praktický návod pre všetky bordelárky, ako upratať! Toto sme všetky potrebovali...

Madam Eva
Zdroj: Madam Eva

Samozrejme, v novej Madam nesmú chýbať ani beauty trendy na jeseň/zimu – soap brows, vrkoče, a mnoho iného. V móde stavíme na pôvabné kontrasty materiálov, vyskúšame si baretky a nájdeme novú zimnú bundu. Jeseň ponúka pestrú škálu farieb a bude sa niesť v znamení experimentovania!

Madam Eva
Zdroj: Madam Eva

Cover star Daniela Peštová prezradila čo to o deťoch, o Paľovi, sebaláske, ale aj o tom, že ju vrásky netrápia! Módny editorál na čele s hviezdnou ikonou vás skrátka dostane!

Madam Eva
Zdroj: Madam Eva

A pozor! Súčasťou vydania je aj zľavová kartička na VIP víkend s Marrionaud. Tak šup šup, nenechajte si újsť novembrovú Madam EVU!

Madam Eva
Zdroj: Madam Eva
autor:  Nikola Bene

Video