#Madam EVA
MADAM EVA
Foto: MADAM EVA

Nová MADAM EVA s Milkou Vášaryovou: 13 ľudí, 13 silných rozhovorov a príbehov!

27.2. 12:33 Marcovú MADAM EVU musíte mať!

MADAM EVA
MADAM EVA
Zdroj: MADAM EVA

Na titulke žiari krásna Milka Vašáryová. Budeme sa držať na uzde a jej osemdesiatku tu spomenieme len raz, ale je to ťažké. Pretože sediac s ňou zoči-voči, bok po boku, človek nechápe, ako sa toto stalo, ako môže vyzerať tak neuveriteľne dobre! Bez dermatológov či chirurgov, aj bez drahých kozmetických vychytávok. Práve naopak! Prezradila nám, že kozmetiku, ktorú používa, má v kúpeľni pravdepodobne každá z nás.

MADAM EVA
MADAM EVA
Zdroj: MADAM EVA

V novom čísle predstavíme aj Ligu výnimočných – 13 ľudí, 13 silných rozhovorov a príbehov. Pobavíme sa s Michaelou Musilovou, Henrietou Farkašovou, Luciou Šickovou, Patríciou Chrzanovou Pecnerovou a mnohými ďalšími zaujímavými a úspešnými ženami, z ktorých si chceme brať príklad.

MADAM EVA
MADAM EVA
Zdroj: MADAM EVA
MADAM EVA
MADAM EVA
Zdroj: MADAM EVA

Inšpirujeme sa herečkou Jane Fonda, pozrieme sa Lisu Marie Presley, s Katarínou Strbovou Bielikovou sa povenujeme kystýmovému výtvarníctvu, s prezidentkou slovenského kozmetologického zväzu sa naučíme vyberať kozmetiku a namotáme vás na novú vlnu ženských románov s Julie Caplin. O smrti a súdnom lekárstve pohovoríme s Norbertom Moravanským a povenujeme sa aj téme adopcií a ženám, ktoré tieto deti vychovávajú.

MADAM EVA
MADAM EVA
Zdroj: MADAM EVA

Nesmú chýbať ani trendy v móde, beauty hoaxy, zavodňovanie či téma sugar face.

MADAM EVA
MADAM EVA
Zdroj: MADAM EVA

Video