×
Foto: P7D
#Madam EVA

Nádherná Milka Vášáryová: Exkluzívne nám prezradila, akú KOZMETIKU používa!

5.3. 8:02 Budeme sa držať na uzde a jej osemdesiatku tu spomenieme len raz, ale je to ťažké. Pretože sediac s ňou zoči-voči, bok po boku, človek nechápe, ako sa toto stalo, ako môže vyzerať tak neuveriteľne dobre! Bez dermatológov či chirurgov, aj bez drahých kozmetických vychytávok. Práve naopak!

Madam Eva 03/2023
Zdroj: nmh

Keď nedávno dávali v telke Medenú vežu, to je 53 rokov dozadu, bola tam taká krásna, že úplne chápeme, keď nám raz o nej jej švagor Milan Lasica hovoril, že: „Všetci sme sa okolo nej točili a každý si robil všelijaké nádeje, ona však bola absolútne nedostupná!" V novej Madam EVE Emília hovorí o tom, že sa o svoju krásu nikdy nejako extra nestarala a starnutie "neprežívala."

Na tvár používa tradičnú značku Ryor, žiadne drahé vychytávky. "Ten mi vyhovuje, odporučili mi to alergiológovia, ale aj modrá a nechtíková Indulona je skvelá a okrem toho mám veľmi širokú tvár, viete, nemôžem si kúpiť malý téglik za 200 eur, veď mi nevydrží ani týždeň," smeje sa v otvorenom rozhovore. Milka má osvedčený aj olivový olej a snaží sa používať čo najmenej vody na tvár, aby sa jej nevysušovala. To sú triky, ktoré zvládne každá z nás! Viac o ikone nášho divadla a filmu vo veľkom rozhovore, ktorý práve vyšiel v čerstvom vydaní Madam EVA, s úžasnou Milkou na titulke. FOTKY SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video