ME 2
Foto: ME 2
#Madam EVA

Máme 10 rokov! Výročné vydanie magazínu MADAM EVA prináša krásnu titulku a výnimočný DARČEK

ME 2
Foto: ME 2
#Madam EVA

Máme 10 rokov! Výročné vydanie magazínu MADAM EVA prináša krásnu titulku a výnimočný DARČEK

22.1. 9:25 Nebolo to tak dávno, čo som s kolegyňou Timeou sedela kdesi za veľkou mlákou a rozoberala našu obľúbenú tému – prácu. Timea si nonšalantne vzdychla a povedala: „Keď tá Madam sa tak dobre robí...“

Nechápala som presne, čo tým myslí, až kým som sa nestala jej súčasťou. Ako človek zvonku som však videla, čím je tento časopis výnimočný. Mal hodnotnú publicistiku, písal o ženách, ako sme my, prinášal zaujímavé novinky, jasný názor na chlapov, decká, prácu a módu, v ktorej ste si mohli listovať aj niekoľko večerov za sebou.

„Ja čítam Madam Evu.“
„Kupujem si Madam Evu, je to časopis, v ktorom som sa našla.“
„Uvarím si kávu a listujem Madam. Neuveriteľne ma tie články inšpirujú.“

ME 2
Zdroj: ME 2

Toto som počúvala roky od jej verných čitateliek. A zrazu má Madam úžasných 10 rokov a ja som súčasťou tímu, ktorý pre vás práve robí nové číslo s krásnou rekapituláciou uplynulej dekády.

V dnešnej dobe, keď sme všetky zavesené na webe, rastie popularita a čítanosť tohto časopisu. A ja už presne viem, čo tým myslela, keď hovorila o tom, ako ľahko sa robí. Je totiž vyskladaný presne tak, aby zbehlým a sčítaným babám, ako ste vy a ja, prinášal relax, úžasné informácie aj inšpirácie. Snažíme sa, aby ste v Madam Eve našli vždy niečo nové, niečo, o čom ste doteraz netušili.

Zároveň však vieme, že po celom dni túžite po relaxe a štipke zábavy. Chcete sa páčiť. Veď aj my! A preto hľadáme, ako by sme trochu potlačili tie hnusné vrásky a zároveň zvýraznili naše prednosti pomocou najnovších (ale nášmu veku a postaveniu prislúchajúcich) módnych vychytávok. Timea za Madam Evu aj dýcha. Mirka neúnavne hľadá zaujímavé príbehy a inšpiratívnych ľudí. Zuzka robí najlepšiu módu široko-ďaleko. Marika lustruje najnovšie beauty novinky. Andrejka robí krásne rozhovory. Ľuboš dodá skvelé fotky, no a Maťka to dá celé dokopy, aby ste si vy, naše drahé Madam, každý mesiac našli v stánku svoj obľúbený časopis.

ME 2
Zdroj: madam

Som pyšná na Madam Evu! A dovolím si povedať, že to nie je klišé. Ja som ju totiž poznala aj z pozície čitateľky, nielen ako tá, čo ju pre vás s celou reakciou v duchu hesla „rozumieme si“ vytvára.

Eva Blahútová, šéfredaktorka

Nepremeškajte krásne februárové číslo s výnimočným príbalom! Špeciálne len s MADAM EVA získate KNIHU od spisovateľky Evy Borušovičovej, ktorú musíte mať.
Všetkým čitateľkám želáme krásne februárové čítanie!
 
ME 2
Zdroj: ME 2
autor:  Eva Blahútová
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra