×
#Móda

Majú 40 + a pokojne nosia ultra mini sukne! Ktoré celebrity si to môžu dovoliť?

29.7. 17:58 Skúsenosti kážu radšej trikrát merať a raz obliecť. Mini sukňa po štyridsiatke je ošemetná vec, sú aj iné sexi kúsky s menším rizikom. No tieto dámy to v pohode dávajú a ich nôžky sú veľká inšpirácia!

Marion Cotillard (46) ako chodiaca galantéria
Šarmantnú Francúzku si pamätáme z filmov Dobrý ročník aj Spojenci. Je to žena, ktorej vek je fakt len číslo a podľa nás patrí medzi najelegantnejšie ženy v šoubiznise. Na filmovom festivale v Cannes sa ukázala v originálnych šatách posiatych gombičkami, strunkami a zipsami. Minidĺžku kompenzovala vzdušnými čižmičkami. Výsledok je naozaj impozantný.

Marion Cotillard
Zdroj: Toni Anne Barson, getty images

Penélope Cruz (48) to vie NOSIŤ!
Takúto postavičku by bola škoda neukázať v mini. Veď španielska herečka má aj pred päťdesiatkou nôžky ako laň. Neuveriteľné! Niečo musí byť genetika, to je jasné, ale bez pravidelných tréningov to tiež nejde, tým sme si isté. V týchto šatách si ju vieme okamžite predstaviť kdesi na Francúzskej riviére alebo na talianskom ostrove Capri, kde sa to len tak hemží hercami a umelcami.

Penélope Cruz
Zdroj: Jacopo Raule, getty images
Penélope Cruz
Zdroj: Profimedia

Ako nosili MINI ikony 60. a 70. rokov? KLIKNITE DO GALÉRIE!

Charlize Theron (46) je sexi šelma
Atraktívna blondína sa pýši dokonalými nohami modelky, ktorou na začiatku kariéry aj naozaj bola. Jej výrazný herecký talent však ďaleko prevýšil modelingovú kariéru. Nôžky v skvelej forme rada ukazuje doteraz, napríklad v minišatách s leoparďou potlačou a nariasenými rukávmi. Celý jej imidž je prudko sofistikovaný a ak ste vo forme, smelo ho skopírujte!

Charlize Theron
Zdroj: BG017/Bauer-Griffin, getty images

Laetitia Casta (44) a jej dievčenský štýl
Korzičanka urobila dieru do sveta v 90. rokoch, kedy sa napriek svojej výške 170 cm a ženským oblinám vyšvihla medzi modelingovú elitu. Dnes je úspešnou herečkou a mamou 4 detí, ktorá si trúfne aj na takéto kvietkované mini. Je stále krásna, čo poviete? Štyri deti, to sa nám nechce ani veriť!

Laeatitia Casta
Zdroj: Mike Marsland, getty images

Anne Hathaway (39) ako retro kráska
Krásna herečka oslávi tento rok štyridsiatku, ale postavu hádam nikdy nemala lepšiu ako teraz, keď je z nej už dvojnásobná mama. Na nedávnom festivale v Cannes predviedla aj takéto kontroverzné šaty. Vyzerá ako vystrihnutá z dobrodružného sci-fi Barbarella, ktorý sa nakrúcal v 60. rokoch.

anne hathaway
Zdroj: Dominique Charriau, getty images

Video