Kate Winslet zreje do krásy
Foto: profimedia.sk
#Madam EVA

Kate Winslet vydesili vlastné fotky: To, čo na nich videla, ju dohnalo k ráznemu kroku!

Kate Winslet zreje do krásy
Foto: profimedia.sk
#Madam EVA

Kate Winslet vydesili vlastné fotky: To, čo na nich videla, ju dohnalo k ráznemu kroku!

19.11. 11:30 Herečky Kate Winslet, Rachel Weisz a Emma Thompson si sľúbili, že nikdy nepodstúpia žiadnu plastickú operáciu. Na potvrdenie svojho sľubu vytvorili spolok British Anti-Cosmetic Surgery League (Britská liga proti kozmetickej chirurgii).

 Myšlienka sa zrodila v hlave Kate, ktorú už dávnejšie hnevali jej fotky upravené vo fotošope, ktoré nemajú nič spoločné s realitou. „Je to proti mojej morálke, proti tomu, k čomu ma viedli rodičia i proti tomu, čo pokladám za prirodzenú krásu,“ vyjadrila sa Kate.

Anglická ruža
Prvýkrát sme si ju lepšie všimli ako Rose z Titanicu. Ubehlo pár rokov a z celkom pekného dievčaťa je zrelá krásna žena, ktorá si zakladá na svojich ženských krivkách a prirodzenej kráse. Starnutie berie ako normálnu súčasť života a určite si z pribúdajúcich vrások nerobí ťažkú hlavu.

Už dávnejšie vyhlásila, že rodičia ju viedli k tomu, aby sa mala rada taká, aká je a aj preto uznáva prirodzenú krásu. Navyše, ako herečka rozhodne netúži po strnulom výraze v tvári bez náznaku akejkoľvek emócie.

Základom je čistenie
Kate vedie úplne normálny život, čomu zodpovedá aj jej beauty rutina. „Je veľmi rýchla, viac sa jej venujem večer ako ráno. Vždy si vyčistím pleť bez ohľadu na to, ako veľmi som unavená,“ hovorí hrečka. Na čistenie rada používa špongiu - má pocit, že až vtedy je pleť naozaj čistá.

Mierne suchú pleť ošetruje koncentrovaným sérom s vitamínom E, ktoré hydratuje i osviežuje. Vie, že hydratácia je dôležitá pre pokožku i vlasy. Svoje telo nechce zaťažovať priveľkým množstvom chemických zložiek, preto má radšej prírodné oleje, ktorými sa natiera od hlavy po päty.

Na spevnenie kontúr
Kate už viac ako desať rokov žije na striedačku v New Yorku a rodnom Anglicku. Že odmieta plastické zásahy, neznamená, že nebojuje proti známkam starnutia, len na to ide prirodzenou cestou. V New Yorku má svoju obľúbenú kozmetičku Tracie Marty.

Kate vedie úplne normálny život, čomu zodpovedá aj jej beauty rutina
Kate vedie úplne normálny život, čomu zodpovedá aj jej beauty rutina
Zdroj: Getty Images

„Nie je nič lepšie ako jej ošetrenie Red Carpet Facial, ktoré doslova transformuje pleť a spevňuje kontúry prirodzenou cestou. Rovnako úžasné sú aj jej prípravky,“pochvaľuje si herečka. V Anglicku chodí ku Glende Barton. „Jej ošetrenie totálne pretvára pleť. Glenda pracuje s telu vlastnou svalovou pamäťou.

Jej modelovacie techniky založené na využívaní tepla navracajú tvári sviežosť a vitalitu bez použitia chemických alebo iných typov pílingu, ktorých predstava ma desí. Ak cítim, že kontúry tváre poklesli, navštívim Glendu a tá už vráti všetko tam, kde treba,“ priznáva Kate.

Krása vnútri ukrytá
Čím je staršia, tým viac si uvedomuje vplyv vnútorného zdravia na pokožku i vlasy. „Menej času venujem pozeraniu do zrkadla. Sú aj dôležitejšie veci, ako výzor. Je to rodina, šťastie a radosť. Prišlo to prirodzene s rodičovstvom. Najkrajšia sa cítim, keď mám pocit, že som dobrá mama, keď môžem robiť svoju prácu najlepšie ako viem a keď som so svojou milovanou rodinou. To sa dá naučiť iba vekom,“ priznáva Kate.

Už dávnejšie vyhlásila, že rodičia ju viedli k tomu, aby sa mala rada taká, aká je
Už dávnejšie vyhlásila, že rodičia ju viedli k tomu, aby sa mala rada taká, aká je
Zdroj: Rex

Najdôležitejšia esencia ženskej krásy je podľa slávnej herečky vnútorná istota a správny prístup. Veľmi ju v tom inšpirujú šarmantné Francúzsky, ktoré sa nesnažia byť perfektné, ale naopak, vyzdvihujú prirodzenosť a užívajú si život. Prirodzená krása je podľa nej vyjadrenie slobody, ktorá sa odráža vo všetkom, čo žena robí: ako je, ako chodí, akú žiarivú má pleť, aké lesklé sú jej vlasy i aká je matka a manželka.

„Vďaka svojej rodine a kariére, ktoré si každý deň vážim o niečo viac, si pripadám šťastná,“ hovorí na rovinu krásna Angličanka.

Video

Diskusia