Foto: Instagram.com/@jlo
#Madam EVA

Jediný zákrok, ktorý dokáže totálne zvrátiť starnutie: Kým nosíme rúška, je vhodný čas!

17.3. 2021 9:45 V rámci anti-agingu sa všetky snažíme čo najviac oddialiť moment, keď už pomôže len skalpel. Respektíve si nahovárame, že ak začneme s „údržbou“ včas, nikdy ho ani nebudeme potrebovať. Nuž, budeme. A tieto celebrity to vedia.

 

Neinvazívne „pichačky“ a „vypĺňačky“ sú úžasná pomôcka, vďaka Bohu za ne, ale skutočné dôsledky starnutia a povolenej kože už nedokážu sanovať. Posledné zastávky na tejto ceste sú niťový lifting a ultherapia. Tie to všetko môžu trochu spomaliť, ale nie zvrátiť.

Jedine stará jednoduchá technika „natiahnuť a odrezať“ – pomenujme veci správnym menom – zaručuje wau efekt ktorý ohromujúcim spôsobom omladí tvár. A drží a drží, zvyčajne až pätnásť rokov. V duchu hesla „keď facelift, tak teraz, kým trvá pandémia“ vám predstavujeme slávne ženy, ktoré nezaváhali, a dali si urobiť facelift, niektoré už aj dvakrát!

Pretože starnutie nám ťahá dole spodnú časť tváre a darmo si dáme všetko možné zväčšiť alebo vyhladiť. Ostrá brada a pekná sánka robia dramatický rozdiel. Je pravdou, že rekonvalescencia po tomto náročnom zákroku (aj tri hodiny v narkóze) trvá dobrý mesiac, ale kedy, keď nie teraz? A do sveta bez korony vybehneme so zahojenou novou tvárou!

V galérii si môžete pozrieť, ktoré hviezdy nezaváhali a ktoré by sa už konečne mali odhodlať!

Zdroj: nmh