×
#Madam EVA

Už je tu čas! Nakopnite po rozvode opäť randenie a nájdite si novú lásku

27.11. 7:33 Áno, určite to bolelo a dlho ste si mysleli, že na žiadne nové pokusy s chlapmi nebudete mať už nikdy energiu. Lenže šťastiu treba vykročiť oproti. Vyskúšajte naše tipy a dajte šancu niečomu novému!

Ktorá je na tom horšie? Tá, čo jej zostanú „na krku" dve či tri deti alebo tá, čo žiadne nemala a ex jej nenechal ani len toho spoločného psíka? Emocionálne je to v zásade asi jedno. Takmer každá žena si po rozvode, najmä ak jeho príčinou bola napríklad iná žena, pripadá stará a neatraktívna. Nie je na tom nič zvláštne, aj týmito pocitmi si musíme prejsť, aby sme sa potom posunuli ďalej a boli silnejšie.

Tá s deťmi si nevie predstaviť, čo by mohla ponúknuť novému partnerovi okrem starostí s deťmi, ktoré nie sú jeho. Bezdetná sa zas zatvorí doma, lebo chodiť do spoločnosti sama si odvykla. Často si dokonca ženy na samotu tak zvyknú, že im je vlastne veľmi príjemná a nechcú to meniť. A to sa bavíme o skutočne veľkej skupine žien, veď rozvodom končí takmer polovica všetkých manželstiev. Nadviazať na vzťahový krach po tak traumatickom zážitku akým je rozvod (alebo aj rozchod dlhoročného vzťahu), je naozaj ťažké. Na čo si musíte dať pozor?

autor:  Sylvia Kerepecká

Video