#Madam EVA
Ján Koleník
Foto: TV JOJ

Janko Koleník a príbeh jeho krvavej košele: Ešte aj takto je fešák!!

6.11. 2022 13:42 Takto sme ho ešte nevideli, ale to nič nemení na tom, že Janko je náš miláčik medzi hercami, ktorý dokáže vierohodne stvárniť beznádejného romantika, ale aj drsného muža zákona.

Videli ste ho v seriáli Druhá šanca, kde hrá lekára Andreja? Jedna z jeho životných tv úloh je o mužovi, ktorý po postrelení stratil pamäť a nepamätá si posledných 12 rokov svojho života. Táto udalosť ho však zmenila a začal sa správať ako kedysi. A my ho v tejto úlohe doslova milujeme! A keby len to. Nezabudnime na jeho neskutočné výkony v tanečnej šou pred pár mesiacmi, kde sme museli s otvorenými ústami obdivovať jeho pohybový talent.

Ján Koleník hviezdi v Druhej šanci ako doktor Andrej.
Ján Koleník hviezdi v Druhej šanci ako doktor Andrej.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CiIVVEfqM0l/

Sympatický muž, ktorý oplýva aj dobrým srdcom, si je vedomý aj toho, že fanúšikovia sú v tomto odbore dôležití. Veď, kto by potom chodil na predstavenia a sledoval filmy a seriály? Preto s nimi herec zdieľa aj čo-to zo svojho života prostredníctvom sociálnej siete. Ukáže sa im, ako kávičkuje, cestuje, užíva si voľno či zverejní zábery z projektov, na ktorých momentálne pracuje. Tentoraz sa ukázal fanúšikom tak, ako ho mnohí nepoznajú. Bol totiž celý špinavý a v zakrvavenej košeli. Fotografiu si urobil vo výťahu. "A keď povieš, že aj nepriateľ je len človek, tak ja Ti poviem, že celá idea vojny je založená na nenávisti k človeku a k životu…," pridal veľavravný popis. Kuk do galérie, kde nájdete aj túto jeho foto.

Ján Koleník
Ján Koleník
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ci4tOFPgP82/
autor:  Sylvia Kerepecká

Video