×
#Madam EVA

Huraaaaa: Sex v meste pokračuje a Carrie sa dá opäť dokopy s mužom, ktorého sme milovali

31.1. 20:37 Ikonický seriál, ktorý si môžeme pozrieť aj sto krát a stále nás baví! Tešíme sa, že Sex v meste pokračuje ďalej a naša milovaná Carrie bude, zdá sa, šťastne zaláskovaná s mužom, ktorý sa nám pri nej páčil odjakživa!

Sarah Jessicu Parker režiséri vždy s obľubou obsadzovali do komediálnych úloh žien, ktoré majú problémy s láskou, so vzťahmi, s mužmi. Preto je jej životná úloha Carrie Bradshaw zo Sexu v meste! S mierne roztržitou, vtipnou, nezadanou spisovateľkou sa stotožnili milióny dievčat a žien na celom svete. Seriál si získal priazeň pre pevné vzťahy štyroch najlepších priateliek, ich radosti aj strasti s láskou. Carriin osud sme sledovali od jej 33 rokov, kvantá šiat a topánok, ktoré Carrie vynosila, by zaplnili tisícky našich šatníkov. A teraz sa dočkáme ďalšieho pokračovania jej osudov, jupí!

Aidana Shawa stvárnil John Corbett (56) a bol jednou z veľkých lások hlavnej hrdinky Carrie. Síce to vyzeralo, že by mohli byť spolu, všetkým bolo jasné, že novinárka patrí k Johnovi. ,,On je totiž New York. Bolo to jasné hneď," hovoril svojho času produkčný.

Carrie a Aiden opäť spolu
Zdroj: Profimedia

Natáčanie ďalšieho pokračovania kultového seriálu pod názvom Ako to bolo ďalej... je v plnom prúde. Druhá séria sa na HBO Max predstaví už v roku 2023 a scény, ktoré aktuálne unikajú zo zákulisia odhalili, že sa vráti nielen bývalá láska, ale že Carrie Bradshaw si na seba opäť oblečie svadobné šaty od Vivienne Westwood, ktoré mala počas svadby s Pánom Božským.

Aiden a Carrie opäť spolu
Zdroj: Profimedia

Po februárovom finále výkonný producent Michael Patrick King pre Deadline vysvetlil, prečo sa Aiden neobjavil už v prvom pokračovaní. ,,Mali sme pocit, že toho bolo na Carrie veľa. Chceli sme jej dať šancu, aby sa mohla vyrovnať so smrťou Božského a Aidenov návrat je veľká dejová línia, ktorú sme predtým nikdy nezamýšľali."

V záverečných okamžikoch prvej série sa ale Carrie pobozká s producentom podcastu Franklynom, čo je znamenie, že sa konečne vyliečila zo starých rán a je pripravená na nový vzťah. Avšak, karty zamieša Aidenov príchod, čo je z nových záberov viac ako isté. Okrem svadobných šiat budú spolu v obchode s elektronikou, žeby výbava do spoločného bývania? Nechajme sa prekvapiť. EXKLUZÍVNE FOTO zo zákulisia natáčania nájdete v GALÉRII.

Zdroj: Emma.sk