×
Foto: Greg and rich
#Madam EVA

Dve mamy Iveta a Ivana robia nádherné šperky, vďaka ktorým sú naši najdrahší stále s nami

31.3. 21:20 Začalo sa to oživením jednej starej krásnej tradície, striebornej hrkálky a pokračuje to dizajnovými šperkami, ktoré si môžete dotvoriť svojimi dôvernými kódmi, spomienkami a posolstvami.

Pôvodne workoholičky v náročných povolaniach jedného dňa nadviazali na staré priateľstvo a popri kočíkovaní dumali, čo budú robiť? A začali oživovaním starej tradície, strieborné hrkálky boli kedysi tradičný darček pre bábätko. Striebro je antibakteriálne, kedysi sa hádzala do džbána s vodou strieborná minca kvôli dezinfekcii, nie je náhoda, že sa tento materiál preferoval pre detičky. Dnes sú ich hrkálky absolútny hit!

Vzápätí prišli na rad nadčasové medailóniky, ktoré personalizujú. A je to úžasné, vyberiete, si aké zlato sa vám páči, aký diamant a čo chcete vygravírovať. Rôzne slová, šifry, iniciály, čísla... niečo, čo viete rozkódovať len vy! Je to proces aj tešenia, aj spolu vytvárania.

Personalizovaný šperk, medailónik môže byť aj krásnym osobným darom.
Zdroj: Greg and Rich

Ivana Olexová: "Technicky vieme vygravírovať čokoľvek, ale nerobíme to. Snažíme sa okresať ten text, aby to bol stále pekný čistý šperk."
Iveta Antalová: "Úplne najradšej máme iba iniciálky. Najviac sa nám páči keď predok zostane čistý a len zozadu ide niečo maličké... "

A dámy, ktoré chcú niečo väčšie - pre svoje poklady - je tu minimalistická Tresora. Zlatá tehlička, ktorá je spredu čistá a zozadu nesie svoje posolstvo pre nositeľku/nositeľa. S gravírovaním na zadnej strane budú i symbolicky vaše poklady stále pri Vás. ŠPERKY Z DIELNE GREG AND RICH SI POZRITE V GALÉRII.

Video