Leto
Foto: satur
#Madam EVA

Dovolenka na Slovensku: Najpohodlnejšia, najlacnejšia, najbezpečnejšia!

Leto
Foto: satur
#Madam EVA

Dovolenka na Slovensku: Najpohodlnejšia, najlacnejšia, najbezpečnejšia!

25.6. 6:01 Tiež sa neviete rozhodnúť či ísť a kam ísť a váhate v tejto meniacej sa situácii, v ktorej sme sa všetci ocitli? Dajte na nás a vsaďte na dovolenku doma, ktorá vám nahradí more a aj vaše deti budú ako v raji.

Každá Madam vie, že základ dobrej dovolenky je šťastné dieťa. V preklade: plné zážitkov zo vzrušujúcich aktivít, vybehané, vyšportované, vysmiate. Toto dokážu dobrí animátori, a vďakabohu, v cestovnej kancelárii Satur to vedia. Preto nasadili v týchto korona časoch svoju skupinu až štyridsiatich  top animátorov do skvelých slovenských hotelov, aby sme my rodičia oddychovali a deti mali postarané o zábavu. Tieto miesta sú zárukou perfektnej dovolenky!

Animátori zo Saturu sú profíci
Animátori zo Saturu sú profíci
Zdroj: Satur

Náš tajný tromf tohto leta je komplex x-bionic® sphere,  v pokojnej časti mesta Šamorín, 30 km od hlavného mesta Bratislava, na brehu vodného diela Gabčíkovo v blízkosti hrádze. Ešte ste tu neboli? Neváhajte! Atmosféra ako pri mori, rezort so všetkým, čo k tomu patrí. Jedinečný animačný program a 20 animátorov, aquapark, priestranné izby, vynikajúca strava.  A opäť športové vyžitie na úrovni, futbal, plávanie, fitness... Bookujte na www.satur.sk

Hotel Park
Hotel Park
Zdroj: Satur

Aktívna dovolenka v krásnych piešťanoch počas All inclusive pobytu vrátane rodinného klubu PLANET FUN so slovenskými animátormi. To chceme! Celé leto to tu žije a vy si môžete užiť  wellness, jogu, rodinné show, grilovačky, večerné kúpanie... Decká od 4 do 12 rokov majú o zábavu postarané od rána do večera. Prechádzky, diskotéky, kvízy, výlety, šišková vojna:-) 6 animátorov  zo Saturu tu bude celé leto!

Grand Jasná
Grand Jasná
Zdroj: Satur

Ďalší skvelý slovenský hotel Grand v Jasnej je istota dobrej dovolenky. O ratolesti sa stará tím desiatich animátorov zo Saturu, ktorí ich naučia v rámci športovej akadémie aj plávať.  Celkovo je to parádna rodinná dovolenka, 2 deti do 15 rokov sú na prístelke zdarma. A dospelí si užijú retro disco, wellness párty s prosecom, a nádhernú prírodu, ktorou je hotel obklopený.

 

Olympijský tábor
Olympijský tábor
Zdroj: Satur

Hľadáte najlepší denný tábor pre svoje dieťa? Hlasujeme za tento exkluzívny  Olympijský tábor plný športových a zábavných aktivít vedených profesionálnymi športovými trénermi, športovými osobnosťami a obľúbenými slovenskými animátormi na športoviskách olympijského tréningového centra x-bionic® sphere v Šamoríne.  Deti si môžu vyskúšať jednotlivé olympijské športy a nájsť ten správny pre seba, zažijú  more zábavy v bazénoch, akvaparku a v najväčšom multifunkčnom náučnom ihrisku AdventureLand. Tábor je určený pre deti vo veku od 6 – 15 rokov a prebieha od pondelka do piatku v mesiacoch júl a august. Odbornými garantmi projektu sú CK SATUR, Slovenský olympijský a športový výbor a olympijské tréningové centrum X-Bionic® Sphere. Doprava do Šamorína a späť je zabezpečená zdarma kvalitným a moderným autobusom.

Chateau Amadé
Chateau Amadé
Zdroj: Satur

Alebo by to chcelo niečo luxusné a romantické? Skúste Spa hotel Amade Chateau - ostrovček pokoja a pohody v strede Žitného ostrova. Naozaj odporúčame, každá izba aj apartmány sú navrhnuté originálnym spôsobom, zdobené ručne maľovanými tapetami, ručne tkanými prikrývkami a s rôznymi dekoráciami. Dovolenka v štýle francúzskych vidieckych sídiel je ideálna bez detí:-)

Hotel Lomnica
Hotel Lomnica
Zdroj: Satur

Ešte jedna delikatesa, ktorú nám v CK Satur odporučili: Hotel Lomnica. Kombinácia tradície a úcty k histórii a umeniu s moderným ubytovaním a službami na úrovni. Pri vstupe očakávate, že jeho chodbami sa prechádza samotná Sisi a ku klavíru si zasadne Mozart!  Zaslúžite si toto hýčkanie, sme o tom presvedčené. 

autor:  Sylvia Kerepecká
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra