Claudia Schiffer vyzerá tesne pred päťdesiatkou stále super.
Foto: Profimedia
#Madam EVA

Claudia Schiffer prehovorila: Modelky vám ukradnú aj nohavičky! Drsná PRAVDA o módnom biznise

Claudia Schiffer vyzerá tesne pred päťdesiatkou stále super.
Foto: Profimedia
#Madam EVA

Claudia Schiffer prehovorila: Modelky vám ukradnú aj nohavičky! Drsná PRAVDA o módnom biznise

8.4. 9:17 Nemecká topmodelka a múza zosnulého Karla Lagerfelda, Claudia Schiffer (49), má za sebou neuveriteľných tridsať rokov v módnom biznise. Najnovšie o svojom živote prehovorila pre britskú verziu magazínu Elle, a veru, bolo o čom hovoriť.

Blond modelka v rozhovore pre britskú verziu magazínu Elle prehovorila okrem iného aj o šikane v módnom priemysle a o starnutí. Nemecká kráska sa do dejín módneho biznisu zapísala v deväťdesiatych rokoch minulého storočia a veľmi rýchlo sa stala známou celebritou, ktorá pútala pozornosť všade, kde sa objavila. "Bolo to šialené, ako by som bola rocková hviezda," hovorí Claudia. "Nedostala som sa k autu bez toho, aby mi neurobili cestu, ľudia sa k nám snažili dostať za každú cenu a vyfotiť sa s nami," zaspomínala si modelka s tým, že ona aj jej slávne kolegyne museli mať všade so sebou bodyguardov.

Krádeže podprseniek
V módnom biznise panuje veľká konkurencia a preto sú modelky schopné naozaj všetkého, aj krádeže. "Keď som sa vrátila z móla do šatne, všetko bolo preč, prodprsenka, nohavičky, všetko," priznala Claudia ako jej mizla spodná bielizeň. Našťastie, dnes už takéto veci nemusí riešiť. "Počas kariéry som dostávala veľa komplimentov, ale potom sa niečo zmení a máte toho dosť. Nemusia vám celý život hovoriť, aká ste krásna. Sú to pekné spomienky, ale potom príde nová generácia a vy jej to prenecháte," priznala s tým, že dnešným modelkám ich mladosť nezávidí.

Video

Diskusia
#evahriesnedobra