Foto: me8
#Madam EVA

AUGUSTOVÁ MADAM EVA prináša najsilnejšie ženské príbehy za posledných 100 rokov!

Foto: me8
#Madam EVA

AUGUSTOVÁ MADAM EVA prináša najsilnejšie ženské príbehy za posledných 100 rokov!

21.7. 6:05 Editoriál pre vás píše redaktorka Marika Valčeková.

Teším sa. Teším sa, lebo je leto.
Teším sa, že môžem behať po lúke, užívať si voľnosť, jesť maliny z vlastnej záhrady, počúvať dcérin smiech, sedieť na terase, vychutnávať si obľúbenú zmrzlinu a mať viac času na dobré čítanie. Lebo táto Madam je bohovsky dobrá a plná skvelého čítania. Je v nej toľko úžasných žien, ktoré sa nebáli žiť podľa seba, nebáli sa byť statočné, prekračovať zaužívané tradície, prijať núkané výzvy, búrať predsudky, plniť si svoje sny a bojovať za svoju lásku.

Ženy, ktoré mali svoj osud predurčený už tým, do akej rodiny sa narodili, ako kráľovná Alžbeta či cisárovná Sissi. Ženy, ktoré využili svoju krásu ako prvá supermodelka Audrey Munson. Ženy, ktoré verejne hlásali, že ženy majú rovnaké práva ako muži, ako kontroverzná Dolly Parton. Ženy, ktoré prijali výzvu a preleteli Atlantik ako Amelia Earhartová. Ženy, ktoré sa otvorene prihlásili k inej sexuálnej orientácii ako prvá homosexuálna žena Hollywoodu Ellen DeGeneres. Ženy, ktoré si splnili svoj sen a svoj život spojili s ochranou goríl ako Dian Fossey. Všetky mimoriadne, inšpiratívne a odhodlané.

Zdroj: MADAM EVA 8

Ja som to dnes skúsila ako Olga Knoblochová, prvá československá vizážistka a tvorkyňa legendárneho mejkapu Dermacol, ktorá hovorí: „Dôležité je nezlenivieť a ráno si privstať. Tak môžem začať deň v pokoji a bez stresu, že niečo nestíham.“ Tak som vstala o hodinu skôr ako zvyčajne. A viete čo? Funguje to. Kým sa dcéra zobudila, stihla som napísať tento editoriál, uvariť polievku, umyť si vlasy a prichystať mužovi raňajky. Sú to drobnosti, ktorými môžete zlepšiť svoj život.

Napríklad začať variť jednoduché jedlá. Inšpirujte sa mega lahodnými a super rýchlymi receptmi Zdeňka Pohlreicha, ktorými vás presvedčí, že urobiť dobré jedlo nie je žiadna veda. A keďže je všetko dovolené, po obede si určite dajte hriešne dobrý koláčik od cukrárky Daniely Sališovej. Ak by vás po tomto hedonistickom zážitku náhodou prepadli výčitky svedomia, rezervujte si  termín na jedno z expresne účinkujúcich telových ošetrení, na ktoré prisahajú aj Beyoncé či Jennifer Aniston.

Alebo si oblečte ľahké letné šaty s nádhernou potlačou, ktoré skryjú všetko, čo potrebujete. Milé Madam, želám vám krásny zvyšok leta!

P. S. 1: Ja sa idem ešte nalíčiť a oblečiem si tie nové letné šaty, čo mi visia v skrini z minulého leta, nech vyzerám pekne.

P. S. 2: Dúfajme, že doba tepláková sa už nadobro skončila.

Zdroj: me8

 

autor:  Marika Valčeková