×
Foto: Anna Kovačič pre Madam EVA
#Madam EVA

8 rád od Milky Vášáryovej, ktorými by sa mala riadiť KAŽDÁ žena (ktorá chce byť šťastná)

26.3. 18:04 Fantastická herečka a noblesná dáma Emília Vášáryová prezrádza 8 vecí, ktoré chytia za srdce každú ženu. Riaďte sa nimi, sú nielen jednoduché, ale aj potvrdené životom.

1. Vydržte!

Jej legendárna veta z našich rozhovorov sa týka starnutia, vrások, plastík, pichačiek: „Treba mať len pevné nervy a vydržať.“ A ona vydržala!

2. Jednoduchá kozmetika funguje!

Vyhovuje mi napríklad Ryor, ale aj modrá a nechtíková Indulona je skvelá a aj olivový olej mám rada. A snažím sa používať čo najmenej vody na tvár, lebo vysušuje.

3. Ak hľadáte skutočnú oporu, je to...

... príroda. Tá ma vždy v živote podrží, obraciam sa k nej ako k svojej poradkyni. Čo vládzem, ešte robím. Najviac milujem orgován, zásadne ho netrhám do vázy, lebo nevydrží, treba ho nechať tam, kde je.

Herečka Slovenského národného divadla Emília Vášáryová.
Zdroj: Profimedia

4. Ten najdôležitejší vzťah

Veru, je to ten, ktorý máme sami so sebou. Naučila som sa mať trošku rada. Povedala som si, nedá sa nič robiť, musím sama so sebou vychádzať, vraví Milka.

5. Krokujte!

Mám dve terasy, tam si rátam kroky. 7 000 denne, 3 000 na jednej, 4 000 na druhej, a veľmi prísne to dodržiavam.

Emília Vášaryová
Zdroj: CSFD

6. Hovorte NIE! (nič sa nestane)

Už veľa vecí odmietam a odmietam ich s ľahkosťou… Poďakujem, že nie. Po 24 rokoch som odmietla aj predstavenia v Prahe, už nemôžem tlačiť na pílu.

7. Pozor na zákroky a hlavne zväčšovanie pier

Špúliť ústa a potom si ich dať ešte nafúknuť, aby som ich mala väčšie, aby som vyzerala ako všetky tie ostatné, ktoré strácajú svoju ľudskú tvár?! Nikdy!

8. Nájdite si čas na knihy

Zbožňujem dobrých autorov, literatúru, knihy, aj kvôli tomu som pri herectve zostala. Mám svojich obľúbených autorov, cez nich som sa naučila žiť.

FOTO MILKY NÁJDETE TU!